Vakıf Katılım Bankası Her Alandan Personel Alımları Yapacak! Tüm Detaylar...

Vakıf Katılım Bankası Her Alandan Personel Alımları Yapacak! Tüm Detaylar...

Katılım Bankacılığı sektöründe hizmet veren ve şubelerini her geçen gün artıran Vakıf Katılım Bankası personel alımları yapıyor.Katılım Bankacılığı sektöründe hizmet veren ve şubelerini her geçen gün artıran Vakıf Katılım Bankası personel alımları yapıyor.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'ndaki şubeleri için personel alımları gerçekleştirecek olan Vakıf Katılım, Genel Başvuru başlığı altında tüm alanlardan en az üniversite mezunu personeller alacak.

Genel Başvuru'nun anlamı tam olarak ilerleyen süreçlerde Vakıf Katılım bünyesinde oluşabilecek açık pozisyonlar içindir. Yani her alandan banka personel alımları yapılacak.

Başvuruda bulunacak adayların CV hazırlamaları, CV'lerinde ikamet adreslerinden çalışmak istedikleri alana kadar varsa tecrübeleri, yaşları, bildiği diller ve programları yazmalıdırlar. Banka tüm banka iş başvurularını inceleyip, açık kadroya göre adaylarla iletişme geçecektir.

Aranan Kriterler Nelerdir?

Tüm adayların üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmiştir.

Katılım bankacılığı hakkında bilgi sahibi olunması, öncesinde tecrübe edinilmiş olunması, bankanın misyon ve vizyonun çok iyi bir şekilde temsil edilebilinmesi istenmektedir.

Analitik düşünebilmeye önem veren banka tüm adaylardan bu tecrübenin edinilmiş olmasını istemektedir.

İnsan ilişki ve iletişimleri, diksiyon, prezantabl olma kriterlerinin yanı sıra yaş kriteri belirlenmiştir. Erkek adaylar için 30 yaş sınırı, bayan adaylar için ise 28 yaş sınırı belirlenmiştir. Söz konusu yaş sınırı geçenlerin banka iş başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Alana göre adaylar mülakata tabi tutulabilmektedirler. Mülakat sınavlarına girecek olanlar sınavlarda başarı elde etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak tüm erkek adayların askerliklerini yapmış, tecil ettirmiş yahut muaf olmaları istenmektedir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049?Vakıf Katılım Bankası banka personel alımları banka iş başvurusu banka iş ilanı Genel İş Başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?