Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Katılım Bankası Her Alandan Personel Alımları Yapacak! Tüm Detaylar...

Vakıf Katılım Bankası Her Alandan Personel Alımları Yapacak! Tüm Detaylar…

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Katılım Bankacılığı sektöründe hizmet veren ve şubelerini her geçen gün artıran Vakıf Katılım Bankası personel alımları yapıyor.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki şubeleri için personel alımları gerçekleştirecek olan Vakıf Katılım, Genel Başvuru başlığı altında tüm alanlardan en az üniversite mezunu personeller alacak.

Genel Başvuru’nun anlamı tam olarak ilerleyen süreçlerde Vakıf Katılım bünyesinde oluşabilecek açık pozisyonlar içindir. Yani her alandan banka personel alımları yapılacak.

Başvuruda bulunacak adayların CV hazırlamaları, CV’lerinde ikamet adreslerinden çalışmak istedikleri alana kadar varsa tecrübeleri, yaşları, bildiği diller ve programları yazmalıdırlar. Banka tüm banka iş başvurularını inceleyip, açık kadroya göre adaylarla iletişme geçecektir.

Aranan Kriterler Nelerdir?

Tüm adayların üniversitelerin örgün eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları istenmiştir.

Katılım bankacılığı hakkında bilgi sahibi olunması, öncesinde tecrübe edinilmiş olunması, bankanın misyon ve vizyonun çok iyi bir şekilde temsil edilebilinmesi istenmektedir.

Analitik düşünebilmeye önem veren banka tüm adaylardan bu tecrübenin edinilmiş olmasını istemektedir.

İnsan ilişki ve iletişimleri, diksiyon, prezantabl olma kriterlerinin yanı sıra yaş kriteri belirlenmiştir. Erkek adaylar için 30 yaş sınırı, bayan adaylar için ise 28 yaş sınırı belirlenmiştir. Söz konusu yaş sınırı geçenlerin banka iş başvuruları değerlendirilmeyecektir.

Alana göre adaylar mülakata tabi tutulabilmektedirler. Mülakat sınavlarına girecek olanlar sınavlarda başarı elde etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda bulunacak tüm erkek adayların askerliklerini yapmış, tecil ettirmiş yahut muaf olmaları istenmektedir.

Vakıf Katılım Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049?

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,213TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.