Ana SayfaBanka İş İlanlarıEnpara için Müşteri Danışmanı Alımları Yapılacak!

Enpara için Müşteri Danışmanı Alımları Yapılacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye’nin ilk ve tek dijital bankacılık hizmeti QNB Finansbank‘ın sunduğu enpara.com için banka personel alımları yapılıyor.

Enpara.com için Müşteri Danışmanı alımları yapılıyor. Standart bankacılık uygulamalarından farklı olarak ülkemizin hiçbir yerinde şubesi olmayan Enpara.com’da istihdam etmek, dijital bankacılık sektöründe kariyer hedefleri olan bireyler için aranılan bazı kriterler mevcuttur.

İstanbul, Samsun, Konya, Balıkesir ve Konya illeri için banka personel alımları yapılacak olup, başvuruda bulunacak adayların bu illerde ikamet ediyor olmaları yahut ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir.

Lisans ya da ön lisans mezunu olmak banka iş ilanı için yeterlidir. Ancak devamlılık zorunluluğu bulunmayan üniversite öğrencileri de başvuruda bulunabilirler. Bunun için 3. sınıf ya da 4. sınıf olunması gerekmektedir.

Müşteri Danışmanı alımları için yaş kriteri belirlenmiştir. Bu sınır 28’dir. 28 ve üzerindeki bireylerin banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Esnek ve değişken çalışma saatleri olup, bireylerin bu çalışma hayatına uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. Aynı zamanda yüz yüze ya da telefonda insan ilişkileri kuvvetli olan, her zaman pozitif, güler yüzlü, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan, sonuç odaklı çalışan, müşteri memnuiyetine önem veren, müşterilere kaliteli hizmet sunan adayların başvuru yapmasını isteyen banka, diksiyona da çok önem vermektedir. Bireylerin diksiyonlarını düzgün ve iyi kullanmaları, ekip çalışmalarında da başarılı olmaları istenmektedir.

B Sınıfı ehliyet sahibi olan, araç kullanabilen, seyahat engelleri bulunmayan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alacak olan banka, önceki dönemlerde Finansbank’a banka iş başvurusu yapmış ve mükalatlarda başarılı olamamış adayların başvurularını değerlendirmeye almayacaktır.

Erkek adayların ise askerlikle ilişkilerinin kalmamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları talep edilmektedir.

Enpara.com tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/enpara-com-musteri-danismani-is-ilani/671097

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.