Enpara için Müşteri Danışmanı Alımları Yapılacak!

Enpara için Müşteri Danışmanı Alımları Yapılacak!

Türkiye'nin ilk ve tek dijital bankacılık hizmeti QNB Finansbank'ın sunduğu enpara.com için banka personel alımları yapılıyor.Türkiye'nin ilk ve tek dijital bankacılık hizmeti QNB Finansbank'ın sunduğu enpara.com için banka personel alımları yapılıyor.

Enpara.com için Müşteri Danışmanı alımları yapılıyor. Standart bankacılık uygulamalarından farklı olarak ülkemizin hiçbir yerinde şubesi olmayan Enpara.com'da istihdam etmek, dijital bankacılık sektöründe kariyer hedefleri olan bireyler için aranılan bazı kriterler mevcuttur.

İstanbul, Samsun, Konya, Balıkesir ve Konya illeri için banka personel alımları yapılacak olup, başvuruda bulunacak adayların bu illerde ikamet ediyor olmaları yahut ikamet edebilecek pozisyonda olmaları istenmektedir.

Lisans ya da ön lisans mezunu olmak banka iş ilanı için yeterlidir. Ancak devamlılık zorunluluğu bulunmayan üniversite öğrencileri de başvuruda bulunabilirler. Bunun için 3. sınıf ya da 4. sınıf olunması gerekmektedir.

Müşteri Danışmanı alımları için yaş kriteri belirlenmiştir. Bu sınır 28'dir. 28 ve üzerindeki bireylerin banka iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Esnek ve değişken çalışma saatleri olup, bireylerin bu çalışma hayatına uyum sağlayabilmeleri istenmektedir. Aynı zamanda yüz yüze ya da telefonda insan ilişkileri kuvvetli olan, her zaman pozitif, güler yüzlü, sorunlara çözüm odaklı yaklaşan, sonuç odaklı çalışan, müşteri memnuiyetine önem veren, müşterilere kaliteli hizmet sunan adayların başvuru yapmasını isteyen banka, diksiyona da çok önem vermektedir. Bireylerin diksiyonlarını düzgün ve iyi kullanmaları, ekip çalışmalarında da başarılı olmaları istenmektedir.

B Sınıfı ehliyet sahibi olan, araç kullanabilen, seyahat engelleri bulunmayan adayların başvuruları ön değerlendirmeye alacak olan banka, önceki dönemlerde Finansbank'a banka iş başvurusu yapmış ve mükalatlarda başarılı olamamış adayların başvurularını değerlendirmeye almayacaktır.

Erkek adayların ise askerlikle ilişkilerinin kalmamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları talep edilmektedir.

Enpara.com tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/qnb-finansbank/enpara-com-musteri-danismani-is-ilani/671097QNB Finansbank banka personel alımları Enpara.com Müşteri Danışmanı banka iş ilanı banka iş başvurusu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?