Fibabanka 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

0

Fibabanka standart ihtiyaç kredisi ile evlilik, tatil, eğitim, sağlık, mobilya alışverişi, beyaz eşya alışverişi gibi harcamalarda duyulan nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor.

48 aya varan vade seçeneği ile bankaların uygun ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında yer alan bu kredide ödeme şartları da Fibabanka tarafından uygun hale getirilmiş. Şubeye giderek kredi başvurusu yapabilen ihtiyaç sahipleri aynı zamanda Fibabanka online kredi başvurusu şeklinde bankanın web sitesi üzerinden de başvurularını yapabiliyorlar.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Masrafları

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirerek kredisini kullanan kişilerden kredi tahsis ücreti, hayat sigortası ücreti ve BSMV alınmaktadır. Kredi kullanımı sırasında kredi sahibine yapılan hayat sigortasının bedeli yaşa, cinsiyete, kredinin vadesine ve tutarına göre değişmektedir. Fibabanka kredi koşullarında ve duyurduğu faiz oranlarında değiştirme hakkını saklı tutar. İhtiyaç kredisi tahsis ücreti kredi toplam tutarının binde 5’i olarak tahsil edilir. Kredi tahsis ücretine kredi miktarının yüzde 5’i oranında alınan BSMV dahil değildir.

Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları 1.000 lira ile 9.999 lira arasındaki kredi tutarlarına yüzde 1.49 oranında, 10.000 lira ile 30.000 lira arasındaki kredi tutarlarına yüzde 1.45 oranında uygulanmaktadır.

25.000 Lira İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri arasında uygun faiz oranları ile dikkat çeken Fibabanka’nın bu kredi kampanyasına başvuru yaparak 20.000 lira kredi kullanmak ve bu krediyi 48 ayda geri ödemek isteyen bir kişiye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.45’tir. Aynı kişinin aylık kredi taksitleri 618.02 lira olur. Bu tutar ve vadedeki kredinin tahsis ücreti 105 liradır. Bu kredinin yıllık faiz oranı 23.3653 olarak hesaplanırken, kredi bitiminde ödenmiş olan toplam tutar 29.664,96 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın