Ana SayfaKredilerFibabanka 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Fibabanka 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka standart ihtiyaç kredisi ile evlilik, tatil, eğitim, sağlık, mobilya alışverişi, beyaz eşya alışverişi gibi harcamalarda duyulan nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor.

48 aya varan vade seçeneği ile bankaların uygun ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında yer alan bu kredide ödeme şartları da Fibabanka tarafından uygun hale getirilmiş. Şubeye giderek kredi başvurusu yapabilen ihtiyaç sahipleri aynı zamanda Fibabanka online kredi başvurusu şeklinde bankanın web sitesi üzerinden de başvurularını yapabiliyorlar.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Masrafları

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirerek kredisini kullanan kişilerden kredi tahsis ücreti, hayat sigortası ücreti ve BSMV alınmaktadır. Kredi kullanımı sırasında kredi sahibine yapılan hayat sigortasının bedeli yaşa, cinsiyete, kredinin vadesine ve tutarına göre değişmektedir. Fibabanka kredi koşullarında ve duyurduğu faiz oranlarında değiştirme hakkını saklı tutar. İhtiyaç kredisi tahsis ücreti kredi toplam tutarının binde 5’i olarak tahsil edilir. Kredi tahsis ücretine kredi miktarının yüzde 5’i oranında alınan BSMV dahil değildir.

Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları 1.000 lira ile 9.999 lira arasındaki kredi tutarlarına yüzde 1.49 oranında, 10.000 lira ile 30.000 lira arasındaki kredi tutarlarına yüzde 1.45 oranında uygulanmaktadır.

25.000 Lira İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri arasında uygun faiz oranları ile dikkat çeken Fibabanka’nın bu kredi kampanyasına başvuru yaparak 20.000 lira kredi kullanmak ve bu krediyi 48 ayda geri ödemek isteyen bir kişiye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.45’tir. Aynı kişinin aylık kredi taksitleri 618.02 lira olur. Bu tutar ve vadedeki kredinin tahsis ücreti 105 liradır. Bu kredinin yıllık faiz oranı 23.3653 olarak hesaplanırken, kredi bitiminde ödenmiş olan toplam tutar 29.664,96 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.