Ana SayfaKredilerFibabanka 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Fibabanka 20.000 TL İhtiyaç Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka standart ihtiyaç kredisi ile evlilik, tatil, eğitim, sağlık, mobilya alışverişi, beyaz eşya alışverişi gibi harcamalarda duyulan nakit ihtiyaçları karşılanabiliyor.

48 aya varan vade seçeneği ile bankaların uygun ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında yer alan bu kredide ödeme şartları da Fibabanka tarafından uygun hale getirilmiş. Şubeye giderek kredi başvurusu yapabilen ihtiyaç sahipleri aynı zamanda Fibabanka online kredi başvurusu şeklinde bankanın web sitesi üzerinden de başvurularını yapabiliyorlar.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Masrafları

Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirerek kredisini kullanan kişilerden kredi tahsis ücreti, hayat sigortası ücreti ve BSMV alınmaktadır. Kredi kullanımı sırasında kredi sahibine yapılan hayat sigortasının bedeli yaşa, cinsiyete, kredinin vadesine ve tutarına göre değişmektedir. Fibabanka kredi koşullarında ve duyurduğu faiz oranlarında değiştirme hakkını saklı tutar. İhtiyaç kredisi tahsis ücreti kredi toplam tutarının binde 5’i olarak tahsil edilir. Kredi tahsis ücretine kredi miktarının yüzde 5’i oranında alınan BSMV dahil değildir.

Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranları 1.000 lira ile 9.999 lira arasındaki kredi tutarlarına yüzde 1.49 oranında, 10.000 lira ile 30.000 lira arasındaki kredi tutarlarına yüzde 1.45 oranında uygulanmaktadır.

25.000 Lira İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri arasında uygun faiz oranları ile dikkat çeken Fibabanka’nın bu kredi kampanyasına başvuru yaparak 20.000 lira kredi kullanmak ve bu krediyi 48 ayda geri ödemek isteyen bir kişiye uygulanan aylık faiz oranı yüzde 1.45’tir. Aynı kişinin aylık kredi taksitleri 618.02 lira olur. Bu tutar ve vadedeki kredinin tahsis ücreti 105 liradır. Bu kredinin yıllık faiz oranı 23.3653 olarak hesaplanırken, kredi bitiminde ödenmiş olan toplam tutar 29.664,96 liradır. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.