Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi Personel Alımı!

0

Yapı Kredi Bankası yeni personel alımı yapılacak olan pozisyon Çağrı Merkezi Satış ve Destek Geliştirme Müdürü. Banka yönetici personel alımları ile ilgili tüm ayrıntılara haberimizde yer verilmiştir.

Tecrübeli Çağrı Merkezi Yöneticileri Aranıyor

Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi personeli iş başvurusu yapmak isteyen tüm adayların daha önce çağrı merkezinde yönetim kadrosunda çalışmış, tecrübe edinmiş olmaları gerekiyor. Banka personel alımı iş başvurusu yapmak isteyenlerin ayrıca örgün eğitim veren üniversitelerin 2 yıllık eğitim veren ön lisans ya da 4 yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olmaları da istenen şartlar arasında yer alıyor.

Banka çağrı merkezi yöneticisi iş başvurusu ile ilgilenenlerin ileri seviyede İmngilizce biliyor olmaları, daha önce çalıştıkları şirketlerde finans sektörü dahilinde geniş kapsamlı çağrı merkezlerini yönetmiş olmaları, Veri Madenciliği ve Veri Analitiği alanlarına hakim olmaları, satış eğitimleri ve motivasyon uygulamaları ile ilgili bilgi sahibi olmaları da isteniyor.

Yapı Kredi Bankası Tecrübeli Personel Alımı

Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi yöneticisi olarak işe alımı gerçekleştirilecek olan yeni personeller bankanın çağrı merkezinde telefon aracılığıyla yeni müşteriler ile bağlantı kurmak, yeni müşteri kazanımları sağlamak, bankanın çalıştığı müşterilerin memnuniyetlerini sağlamak, çağrı merkezinde müşterilere sunulan ürünlerin bütün özelliklerinin öğrenilmesi gibi görev ve sorumluluklar alacaklar.

Yapı Kredi Bankası İş Başvuruları

13 Kasım 2017 tarihine kadar devam edecek olan Yapı Kredi Bankası iş başvuruları ile ilgilenerek işe alımı sağlanan yeni personeller banka bünyesinde yönetici pozisyonunda sürekli ve tam zamanlı olarak görevlendirilecekler. Bu pozisyona dair diğer tüm merak edilen soruların cevaplarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşılarak banka personel alımı iş başvurusu yapılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-cagri-merkezi-satis-ve-destek-gelistirme-muduru-1872859

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın