Anadolubank, gişe asistanı pozisyonu için personel alımı yapacağını duyurdu. İşte Anadolubank tarafından açılan bu banka iş ilanına dair tüm detaylar!

Anadolubank, gişe asistanı pozsiyonunda oluşan kadro açığını kapatmak için iş ilanı yayınladı. Banka tarafından banka personeli alımı amacıyla yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların en az dört yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olunması, banka tarafından önemsenen kriterler arasında yer alıyor. Erkek adayların 28 yaşından, kadın adayların ise 26 yaşından küçük olmasına önem gösteren banka, erkek adaylar için askerlik görevinin de tamamlanmış olmasını önemsiyor.

Anadolubank Gişe Asistanı İş İlanı Detayları

Anadolubank, iş başvurusu gerçekleştiren bankacı adaylar arasından kriterleri sağlayan adayları tercih ederek geri dönüş yapacağını, devam eden süreçte de iş görüşmesi yapabilmek adına adayı davet edeceğini belirtirken, adayların yapacakları iş başvurusu aşamasında cep telefonu, adres ve mail adresi gibi iletişim bilgilerini doğru bir şekilde vermelerini talep ediyor.

Anadolubank tarafından açılan banka iş ilanı ile birlikte alım yapılacak Gişe Asistanı personeli, işe alım sürecinde genel yetenek ve sözlü mülakata tabii tutularak tercih gerçekleştirilecek. İş başı yapan adaylar ise bankanın şubelerindeki operasyon servisinde görev alırken, performanslarına göre banka bünyesinde farklı departmanlarda görevlendirilerek, kariyer basamaklarını çıkmaya başlayacaklar.

İş başvurusu yapan adaylar arasından mülakata ve banka sınavına davet edilecek olan adaylar, cep telefonlarına SMS göndererek ya da e-posta göndererek banka tarafından bilgilendirilecekler.

Anadolubank tarafından gişe personeli iş ilanı olarak açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 18 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-gise-asistani-1567562

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın