Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolu Bank Gişe Asistanı Personeli Alacağını Duyurdu!

Anadolu Bank Gişe Asistanı Personeli Alacağını Duyurdu!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, gişe asistanı pozisyonu için personel alımı yapacağını duyurdu. İşte Anadolubank tarafından açılan bu banka iş ilanına dair tüm detaylar!

Anadolubank, gişe asistanı pozsiyonunda oluşan kadro açığını kapatmak için iş ilanı yayınladı. Banka tarafından banka personeli alımı amacıyla yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların en az dört yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olunması, banka tarafından önemsenen kriterler arasında yer alıyor. Erkek adayların 28 yaşından, kadın adayların ise 26 yaşından küçük olmasına önem gösteren banka, erkek adaylar için askerlik görevinin de tamamlanmış olmasını önemsiyor.

Anadolubank Gişe Asistanı İş İlanı Detayları

Anadolubank, iş başvurusu gerçekleştiren bankacı adaylar arasından kriterleri sağlayan adayları tercih ederek geri dönüş yapacağını, devam eden süreçte de iş görüşmesi yapabilmek adına adayı davet edeceğini belirtirken, adayların yapacakları iş başvurusu aşamasında cep telefonu, adres ve mail adresi gibi iletişim bilgilerini doğru bir şekilde vermelerini talep ediyor.

Anadolubank tarafından açılan banka iş ilanı ile birlikte alım yapılacak Gişe Asistanı personeli, işe alım sürecinde genel yetenek ve sözlü mülakata tabii tutularak tercih gerçekleştirilecek. İş başı yapan adaylar ise bankanın şubelerindeki operasyon servisinde görev alırken, performanslarına göre banka bünyesinde farklı departmanlarda görevlendirilerek, kariyer basamaklarını çıkmaya başlayacaklar.

İş başvurusu yapan adaylar arasından mülakata ve banka sınavına davet edilecek olan adaylar, cep telefonlarına SMS göndererek ya da e-posta göndererek banka tarafından bilgilendirilecekler.

Anadolubank tarafından gişe personeli iş ilanı olarak açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 18 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-gise-asistani-1567562

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...