Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolu Bank Gişe Asistanı Personeli Alacağını Duyurdu!

Anadolu Bank Gişe Asistanı Personeli Alacağını Duyurdu!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank, gişe asistanı pozisyonu için personel alımı yapacağını duyurdu. İşte Anadolubank tarafından açılan bu banka iş ilanına dair tüm detaylar!

Anadolubank, gişe asistanı pozsiyonunda oluşan kadro açığını kapatmak için iş ilanı yayınladı. Banka tarafından banka personeli alımı amacıyla yayınlanan iş ilanına başvuru yapacak adayların en az dört yıllık eğitim veren lisans bölümlerinden mezun olunması, banka tarafından önemsenen kriterler arasında yer alıyor. Erkek adayların 28 yaşından, kadın adayların ise 26 yaşından küçük olmasına önem gösteren banka, erkek adaylar için askerlik görevinin de tamamlanmış olmasını önemsiyor.

Anadolubank Gişe Asistanı İş İlanı Detayları

Anadolubank, iş başvurusu gerçekleştiren bankacı adaylar arasından kriterleri sağlayan adayları tercih ederek geri dönüş yapacağını, devam eden süreçte de iş görüşmesi yapabilmek adına adayı davet edeceğini belirtirken, adayların yapacakları iş başvurusu aşamasında cep telefonu, adres ve mail adresi gibi iletişim bilgilerini doğru bir şekilde vermelerini talep ediyor.

Anadolubank tarafından açılan banka iş ilanı ile birlikte alım yapılacak Gişe Asistanı personeli, işe alım sürecinde genel yetenek ve sözlü mülakata tabii tutularak tercih gerçekleştirilecek. İş başı yapan adaylar ise bankanın şubelerindeki operasyon servisinde görev alırken, performanslarına göre banka bünyesinde farklı departmanlarda görevlendirilerek, kariyer basamaklarını çıkmaya başlayacaklar.

İş başvurusu yapan adaylar arasından mülakata ve banka sınavına davet edilecek olan adaylar, cep telefonlarına SMS göndererek ya da e-posta göndererek banka tarafından bilgilendirilecekler.

Anadolubank tarafından gişe personeli iş ilanı olarak açılan bu iş ilanına, aşağıda yer alan bağlantıyı kullanarak 18 Kasım 2017 tarihine kadar iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-gise-asistani-1567562

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,247TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.