Ana SayfaKredilerAyda 306 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Finansmanı Albaraka Türk'ten!

Ayda 306 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Finansmanı Albaraka Türk’ten!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Beyaz eşyadan alışverişe, düğün masraflarından tatile, eğitimden tüm bireysel harcamalara kadar müşterileri nakit ihtiyaçlarını karşılayabilsin diye Albaraka Türk Katılım Bankası, uygun kar payı oranları ile ihtiyaç finansmanı sunuyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,40 olarak belirlenmiştir. Kar payı oranları bireylerin almış oldukları finansmanın tutarına ya da düzenlenen ödeme planlarının vadesine göre değişkenlik göstermemektedir. Bunun yanı sıra kar payı oranları piyasada meydana gelen faiz değişimlerinde de etkilenmemektedir. Ancak bankanın kar payı oranlarını değiştirmek hakkı vardır.

48 ay yani 4 yıla kadar uzanan ödeme planları ile müşterilerine en uygun ihtiyaç finansmanı ödeme planlarını hazırlayan banka, 4 farklı çeşitte ödeme planı imkanı sağlamaktadır.  Bunlar; her ay eşit tutarlarda ödemeler, 2 ayda bir ödemeler, 3 ayda bir ödemeler ve değişen taksit tutarları ile ödemeler olup, müşteri tercihinde yine değişiklik göstermesi mümkündür.

Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı başvurusu bankanın şubelerinden yapılıp, şube haricinde herhangi bir başvuru kanalı bulunmamaktadır. Bireylerin başvuru esnasında yanlarında nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi ve gelir belgesini getirmeleri gerekmektedir. Gelir belgesi olmayan ve yaşı 18’den küçük olanlara finansman kullandırılmaktadır.

10.000 TL İhtiyaç Finansmanı ve Ödeme Planı

Albaraka Türk’ten temin edilen 10 bin TL ihtiyaç finansmanı için düzenlenen 48 ay vadeli ödeme planında aylık ödenmesi gereken finansman taksit miktarı 305,16 TL olmaktadır. Banka 50 TL tutarında tahsis ücreti alıp, bu ücrete banka sigorta muamele vergisini dahil etmemektedir. Söz konusu finansman için aylık maliyet oranı yüzde 1,70, yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,48’e tekabül etmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,207TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.