Ayda 306 TL Taksitle 10.000 TL İhtiyaç Finansmanı Albaraka Türk’ten!

0

Beyaz eşyadan alışverişe, düğün masraflarından tatile, eğitimden tüm bireysel harcamalara kadar müşterileri nakit ihtiyaçlarını karşılayabilsin diye Albaraka Türk Katılım Bankası, uygun kar payı oranları ile ihtiyaç finansmanı sunuyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı kar payı oranları yüzde 1,40 olarak belirlenmiştir. Kar payı oranları bireylerin almış oldukları finansmanın tutarına ya da düzenlenen ödeme planlarının vadesine göre değişkenlik göstermemektedir. Bunun yanı sıra kar payı oranları piyasada meydana gelen faiz değişimlerinde de etkilenmemektedir. Ancak bankanın kar payı oranlarını değiştirmek hakkı vardır.

48 ay yani 4 yıla kadar uzanan ödeme planları ile müşterilerine en uygun ihtiyaç finansmanı ödeme planlarını hazırlayan banka, 4 farklı çeşitte ödeme planı imkanı sağlamaktadır.  Bunlar; her ay eşit tutarlarda ödemeler, 2 ayda bir ödemeler, 3 ayda bir ödemeler ve değişen taksit tutarları ile ödemeler olup, müşteri tercihinde yine değişiklik göstermesi mümkündür.

Albaraka Türk Katılım Bankası ihtiyaç finansmanı başvurusu bankanın şubelerinden yapılıp, şube haricinde herhangi bir başvuru kanalı bulunmamaktadır. Bireylerin başvuru esnasında yanlarında nüfus cüzdanı, ikametgah belgesi ve gelir belgesini getirmeleri gerekmektedir. Gelir belgesi olmayan ve yaşı 18’den küçük olanlara finansman kullandırılmaktadır.

10.000 TL İhtiyaç Finansmanı ve Ödeme Planı

Albaraka Türk’ten temin edilen 10 bin TL ihtiyaç finansmanı için düzenlenen 48 ay vadeli ödeme planında aylık ödenmesi gereken finansman taksit miktarı 305,16 TL olmaktadır. Banka 50 TL tutarında tahsis ücreti alıp, bu ücrete banka sigorta muamele vergisini dahil etmemektedir. Söz konusu finansman için aylık maliyet oranı yüzde 1,70, yıllık maliyet oranı ise yüzde 22,48’e tekabül etmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın