Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası, Sahada Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştirecek!

Yapı Kredi Bankası, Sahada Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştirecek!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Ofis dışında sahada bankanın kredi kartı ve diğer bankacılık ürünlerinin satışlarının yapılması için Yapı Kredi Bankası banka personel alımları yapacak.

Direkt Satış Temsilcisi alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, başvurusu kabul edilen tüm adaylara sürekli istihdam imkanı sağlayacaktır.

Direkt Satış Temsilcisi İş İlanı Detayları

Söz konusu banka personel alımlarına ilişkin olarak bireylerin en az Meslek Yüksek Okulu’nda öğrenci olmalarını isteyen banka, üniversite ve MYO mezunu ile üniversite öğrencisi alımları gerçekleştirecektir. Ancak öğrenci adayların son sınıf öğrencisi olmaları ve ders saatleri ile çalışma saatlerinin aynı olmaması gerekmemektedir. Tüm adayların sorumluluk sahibi olmalarını talep eden banka, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen, kişisel başarının ödüllendirildiği, hem eğitim hem de kariyer imkanı verilen bir ortamda  çalışmak isteyen adayların başvuru yapmasını istemektedir.

Adayların 28 yaş ve altında yaş gruplarında bulunmasını isteyen banka, tüm adayların aynı zamanda da esnek çalışma saatlerine uygun olmalarını, esnek çalışma saatlerine çalışabilecek pozisyonda olmalarını istemektedir.

Prezantabl olunmasına önem veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerini sürdüren banka, benzer şekilde tüm başvuruda bulunacak kişilerin dış görünümlerine özel göstermelerini, müşteri odaklı çalışmalarını, satış etkinlikleri kapsamında kendilerine güvenmelerini, ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasını, zaman yönetimi ile ilgili kendilerini geliştirmiş olmalarını istemektedir.

Yapılacak iş kapsamında hem dinamik hem de hızlı olmaları istenen bireylerin seyahat engellerinin olmaması, ofis dışında görev alabilecek durumda olmalarını, erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da 1 sene tecil ettirmiş olmalarını istemektedir.

Bireyler İstanbul’da istihdam edileceklerdir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s/direkt-satis-temsilcisi-is-ilani/745708

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.