Yapı Kredi Bankası, Sahada Satış Temsilcisi Alımları Gerçekleştirecek!

0

Ofis dışında sahada bankanın kredi kartı ve diğer bankacılık ürünlerinin satışlarının yapılması için Yapı Kredi Bankası banka personel alımları yapacak.

Direkt Satış Temsilcisi alımları yapacak olan Yapı Kredi Bankası, başvurusu kabul edilen tüm adaylara sürekli istihdam imkanı sağlayacaktır.

Direkt Satış Temsilcisi İş İlanı Detayları

Söz konusu banka personel alımlarına ilişkin olarak bireylerin en az Meslek Yüksek Okulu’nda öğrenci olmalarını isteyen banka, üniversite ve MYO mezunu ile üniversite öğrencisi alımları gerçekleştirecektir. Ancak öğrenci adayların son sınıf öğrencisi olmaları ve ders saatleri ile çalışma saatlerinin aynı olmaması gerekmemektedir. Tüm adayların sorumluluk sahibi olmalarını talep eden banka, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, bankacılık sektöründe çalışmak isteyen, kişisel başarının ödüllendirildiği, hem eğitim hem de kariyer imkanı verilen bir ortamda  çalışmak isteyen adayların başvuru yapmasını istemektedir.

Adayların 28 yaş ve altında yaş gruplarında bulunmasını isteyen banka, tüm adayların aynı zamanda da esnek çalışma saatlerine uygun olmalarını, esnek çalışma saatlerine çalışabilecek pozisyonda olmalarını istemektedir.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Prezantabl olunmasına önem veren, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak faaliyetlerini sürdüren banka, benzer şekilde tüm başvuruda bulunacak kişilerin dış görünümlerine özel göstermelerini, müşteri odaklı çalışmalarını, satış etkinlikleri kapsamında kendilerine güvenmelerini, ikna yeteneklerinin gelişmiş olmasını, zaman yönetimi ile ilgili kendilerini geliştirmiş olmalarını istemektedir.

Yapılacak iş kapsamında hem dinamik hem de hızlı olmaları istenen bireylerin seyahat engellerinin olmaması, ofis dışında görev alabilecek durumda olmalarını, erkek adayların ise askerliklerini yapmış ya da 1 sene tecil ettirmiş olmalarını istemektedir.

Bireyler İstanbul’da istihdam edileceklerdir.

Yapı Kredi Bankası tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.yenibiris.com/yapi-ve-kredi-bankasi-a-s/direkt-satis-temsilcisi-is-ilani/745708

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın