Türkiye Şeker Fabrikaları KPSS’yle Sürekli Personel Alımı Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü tarafından duyurulan personel alım ilanına göre, KPSS puanından en az 60 puan almış kişiler arasından sürekli işçi alımı gerçekleştirilecek.

Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü’nün Devlet Personel Başkanlığı vasıtası ile duyurduğu banka personeli alım ilanında, KPSS puanı baz alınarak sürekli işçi alımı gerçekleştirileceği ifade edildi. KPSS’den en az 60 puan almış kişilerin iş başvurusu yapmaları talep edilirken, toplamda 16 işçinin istihdam edileceği belirtildi.

Gerçekleştirilen devlet personel alım duyurusunda işe alım gerçekleştirilecek kişilerin 4046 sayılı kanunun 22. maddesi kapsamında farklı kamu kurumlarına nakil hakkının bulunmadığı ifade edilirken, adayların iş başvurusu aşamasında tehlikeli işlerde çalışabileceklerini belirten sağlık raporu getirmeleri talep edilecek.

Yayımlanan personel alım ilanında istihdam edilecek 16 kişinin 2 adet bilgisayar mühendisi, 1 adet avukat, 13 adet büro personeli olarak istihdam edileceği belirtilirken, iş başvurusunda bulunurken kendi alanlarında eğitim alınmış olunması ve KPSS’den ilgili puan türünde 60 puanın üzerinde puan elde edilmiş olması önemseniyor.

İlginizi Çekebilir:  Akbank İş İlanları: 2022 Haziran (Lise ve Üniversite)

Yapılacak olan iş başvuruları 3 Ocak 2018 tarihinde başlayacak. Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü, personel alımlarını İŞKUR üzerinden gerçekleştirecek. İş başvurusu yapan kişiler arasından davet edilecek olan kişiler, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde sözlü sınava tabii tutulacaklar. Bu sınav tarihi, sınava davet edilecek olan adayların listesinin yayınlanması sonrasında belirttirilecek.

3 Ocak 2018 tarihinde başlayacak olan personel alım başvuruları, 12 Ocak 2018 tarihine kadar devam edecek. İş başvurusu için hem İŞKUR müdürlükleri, hem de İŞKUR’un resmi internet sitesi kullanılacak.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.