Vakıf Katılım Bankası Banka Personeli Alımı Gerçekleştirecek

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıf Katılım Bankası, genel başvuru niteliğinde yayınladığı banka personel alımı ilanıyla banka bünyesinde oluşabilecek açık pozisyonlar için personel alımı gerçekleştireceğini belirtiyor.

Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün yüzde 100 oranında iştiraki olan ve katılım bankacılığı sektöründe büyüyen güçler arasında yer alan Vakıf Katılım Bankası, oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmek üzere genel başvuru banka personel alım ilanı açtı.

Yapılacak olan personel alımlarında genel şart olarak üniversitelerdeki ilgili bölümlerinden mezun olunmuş olunmasını önemseyen Vakıf Katılım Bankası, iş başvurusu yapacak olan adayların katılım bankacılığı alanında tecrübeli olmalarını önemsiyor.

İş Başvurusu ve Detayları

İş başvurusunda bulunacak olan banka personeli adaylarının iletişim kabiliyetlerinin gelişmiş olmasını önemseyen Vakıf Katılım Bankası, aynı zamanda analitik düşünme yeteneğine sahip olan kişilerin banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli olmasını önemseyen banka, aynı zamanda erkek adayların 30 yaşını, bayan adayların da 28 yaşını aşmamış olmalarını, adayların katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş olmalarını önemsiyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı Sınavı Düzenliyor!

Bankacılık tecrübesi bulunmayan adaylara, işe alım esnasında banka sınavı uygulaması yapılabileceğini ifade eden Vakıf Katılım Bankası, bu sınavda başarı gösteren adayların mülakata davet edileceğini, iş başvurusu yapan adayların ön yazı ile başvuru gerçekleştirerek, ön yazılarında çalışmak istedikleri bölümleri belirtmelerini önemsiyor.

Vakıf Katılım Bankası tarafından 6 Kasım 2017 tarihinde hazırlanan bu banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 5 Ocak 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.