Ana SayfaBanka İş İlanlarıVakıf Katılım Bankası Banka Personeli Alımı Gerçekleştirecek

Vakıf Katılım Bankası Banka Personeli Alımı Gerçekleştirecek

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

Vakıf Katılım Bankası, genel başvuru niteliğinde yayınladığı banka personel alımı ilanıyla banka bünyesinde oluşabilecek açık pozisyonlar için personel alımı gerçekleştireceğini belirtiyor.

Vakıflar Genel Müdürlüğü’nün yüzde 100 oranında iştiraki olan ve katılım bankacılığı sektöründe büyüyen güçler arasında yer alan Vakıf Katılım Bankası, oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirmek üzere genel başvuru banka personel alım ilanı açtı.

Yapılacak olan personel alımlarında genel şart olarak üniversitelerdeki ilgili bölümlerinden mezun olunmuş olunmasını önemseyen Vakıf Katılım Bankası, iş başvurusu yapacak olan adayların katılım bankacılığı alanında tecrübeli olmalarını önemsiyor.

İş Başvurusu ve Detayları

İş başvurusunda bulunacak olan banka personeli adaylarının iletişim kabiliyetlerinin gelişmiş olmasını önemseyen Vakıf Katılım Bankası, aynı zamanda analitik düşünme yeteneğine sahip olan kişilerin banka iş başvurusu yapmalarını talep ediyor. Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış ya da en az iki yıl tecilli olmasını önemseyen banka, aynı zamanda erkek adayların 30 yaşını, bayan adayların da 28 yaşını aşmamış olmalarını, adayların katılım bankacılığı prensiplerini benimsemiş olmalarını önemsiyor.

Bankacılık tecrübesi bulunmayan adaylara, işe alım esnasında banka sınavı uygulaması yapılabileceğini ifade eden Vakıf Katılım Bankası, bu sınavda başarı gösteren adayların mülakata davet edileceğini, iş başvurusu yapan adayların ön yazı ile başvuru gerçekleştirerek, ön yazılarında çalışmak istedikleri bölümleri belirtmelerini önemsiyor.

Vakıf Katılım Bankası tarafından 6 Kasım 2017 tarihinde hazırlanan bu banka personeli alım ilanına aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 5 Ocak 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-genel-basvuru-1519049

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,247TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...