Ana SayfaBanka İş İlanlarıAkbank Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Yapacak!

Akbank Lise Mezunu Engelli Personel Alımı Yapacak!

Akbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanlarıyla Genel Müdürlük ve şubelerinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu engelli personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Akbank, bankanın müşteri iletişim yetkilisi olarak görevlendirmek üzere en az lise mezunu engelli personel alımı yapacağını duyurdu.

Akbank tarafından gerçekleştirilecek olan banka personel alımları ilanında, iş başvurusunda bulunacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ilk şart olarak belirtiliyor. Bununla beraber ilanda, adaylarda aranan diğer şartlar hakkında da detaylara yer veriliyor.

Akbank Engelli Personeli Alımı Genel Kriterleri

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. “Engelsiz Kariyer” programı kapsamında alım yapacak olan banka, en az lise mezunu engelli personel alımı yapacağını açıkladı. Bankanın söz konusu ilanına iş başvurusunda bulunacak olan adaylarda aranacak olan şartlar şunlar olacak:

  • En az lise mezunu ya da denginde bir okul mezunu olmaları,
  • Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kaydının bulunması,
  • MS Office programlarını aktif bir şekilde kullanabiliyor olması,
  • Diksiyonu düzgün, ikna kabiliyeti yüksek ve iletişimi kuvvetli olmaları,

Akbank tarafından, Genel Müdürlük ve şube kadroları için gerçekleştirilecek olan engelli personel alımında, personeller ofisten, hibrit ya da uzaktan çalışma modelindeki pozisyonlarda görevlendirilecek. Dolayısıyla bu pozisyon için müracaat edecek olan adayların en az yüzde 40 engel raporuna sahip olmaları gerekiyor. Güncel raporunu, banka mülakatı aşamasında paylaşabilecek olan kişilerin iş başvurusu yapmalarını talep ediliyor.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Akbank tarafından yayımlanan bu banka personeli alım ilanında son başvuru tarihi belirtilmemiş olup, adaylar başvurularını LinkedIn ya da kariyer.net sayfası üzerinden gerçekleştirebilecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-engelsiz-kariyer-akbank-3434402

https://www.linkedin.com/jobs/view/3562215362/?alternateChannel=search&refId=d3221zyqeHEVv7AhRXEjTQ%3D%3D&trackingId=AJddO8Asmd%2BcpRmkp1G8xQ%3D%3D

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.