Maaşını Ziraat’ten Alanlara Özel Kredi Kampanyaları!

Maaş ödemelerini Ziraat Bankası’ndan alanlara özel uygun faiz oranları ile hem bireysel tüm harcamalar için hem de konut satın alımları için kredi kampanyaları sunuluyor.

Maaş ödemelerini Ziraat Bankası‘ndan alanlara özel uygun faiz oranları ile hem bireysel tüm harcamalar için hem de konut satın alımları için kredi kampanyaları sunuluyor.

Çalışanın Artısı Kredi Kampanyası düzenleyen Ziraat Bankası, yüzde 1,06’dan başlayan faiz oranları uyguluyor. Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında bireysel harcamalar için ihtiyaç kredisi alacak kişilere 4 yıla kadar uzanan ödeme planı imkanı sağlanıyor. Uygulanan faiz oranı yüzde 1,24 olup, kredi dosya masrafları için de kredi tutarının azami binde beşi kadar kredi tahsis ücreti tahsil ediliyor.

Çalışanlar için konut kredisi kampanyasında uygulanan faiz oranı ise yüzde 1,24 olup, ödeme planı süresi ise en fazla 120 aya kadar oluyor. 120 aydan daha uzun süreli ödeme planı düzenlenmeyip, yine kredi dosya masrafı için ücret tahsil ediliyor.

Kişilerin ihtiyaç kredisi kullanımlarında hayat sigortası, konut kredisi kullanımında ise DASK, konut ve hayta sigortası yaptırmaları gerekiyor. Sigorta ödemeleri ise kişiden kişiye göre farklılık gösteriyor.

Kredi başvurusu ise banka şubelerinden yapılıyor. Banka şubesi haricinde başvuru kanalı bulunmuyor, başvuru esnasında kişilerin nüfus cüzdanlarını, eğer konut kredisi kullanacaklarsa da satın alacakları eve ait belgeleri getirmeleri gerekiyor. Gelir belgesi istenmiyor.

10.000 TL İhtiyaç Kredisi

Çalışanın Artısı Kredi Kampanyası kapsamında Ziraat Bankası’ndan 4 yıl vadeli ödeme planı ile 10 bin TL kredi temin eden kişilerin yüzde 1,24 faiz oranı ile ödemeleri gereken kredi taksit tutarı 293,00 TL olarak hesaplanmaktadır. Vade sonunda ödenecek toplam tutar ise 14 bin 63,91 TL olmaktadır. Kredi tahsis ücreti ise 10 bin TL için 50 TL’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.