Anasayfa Banka İş İlanları Yapı Kredi En Az Lise Mezunu Engelli Banka Personeli Alımı Yapacak!

Yapı Kredi En Az Lise Mezunu Engelli Banka Personeli Alımı Yapacak!

Yapı Kredi Bankası, Türkiye genelinde şubelerde istihdam etmek üzere Ofis Destek Yetkilisi kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştirecek.

Yapı Kredi Bankası tarafından yayınlanan banka personeli alım ilanına göre, bankanın şubelerinde istihdam etmek üzere engelli bankacı adayları arasından Ofis Destek Yetkilisi pozisyonu için personel alımı gerçekleştirecek. Yayınlanan banka personeli alım ilanında başvuru yapacak olan adaylar için birtakım kriterler belirtildi.

Engelli Banka Personeli İşe Alım Şartları

Yapı Kredi Bankası, iş başvurusu yapacak olan engelli banka personeli adaylarının en az lise mezunu olmalarını talep ediyor. İş başvurusu yapacak olan adayların insan ilişkilerinin gelişmiş olmasına önem veren banka, ekip çalışmasına yatkın olan adayları ön planda tutacağını ifade ediyor.

Yapı Kredi Bankası’na iş başvurusu yapacak adayların Türkiye İş Kurumu (İŞKUR)’a kayıtlı olmasına ve yasada belirtilen engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek olmasına da dikkat eden banka, adayların 35 yaşını aşmamış olmasına ve prezantabl bir yapıya sahip olmasına da önem veriyor.

İlgili banka personeli alım ilanına başvuru yapacak olan engelli bankacı adaylarının, CV ön yazılarında sahip oldukları engelleri tam olarak açıklamasını talep eden banka, adayların bu bölümde heyet raporlarında yazmakta olan engel dereceleri için de yüzdesel bilgiyi paylaşmalarını, iletişim bilgilerini de eksiksiz bir şekilde belirtmelerini talep ediyor.

Yapı Kredi Bankası İş Başvurusu Detayları

Yapı Kredi Bankası tarafından 3 Şubat 2018 tarihinde güncellenen engelli banka personeli alım ilanına, aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 4 Mart 2018 tarihine kadar banka iş başvurusu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-engelli-ofis-destek-yetkilisi-1908547

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

6 − six =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,797BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,022TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,566TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler