Ana SayfaKredilerHalkbank'tan 15 Yıla Kadar Uzanan Ödeme Planı ile Konut Kredisi!

Halkbank’tan 15 Yıla Kadar Uzanan Ödeme Planı ile Konut Kredisi!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, müşterilerine özel uzun vadeli ödeme planları ve düşük faiz oranları ile konut kredisi kampanyası düzenledi.

Canım Evim Konut Kredisi Kampanyası düzenleyen ve sunan Halkbank, 180 ay yani 15 yıla kadar uzanan geri ödeme planları düzenlemektedir. Düzenlenen ödeme planları kişilerin aylık gelirleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Halkbank canım evim konut kredisinde uygulanan faiz oranları  düzenlenen ödeme planı sürelerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 120 aya kadar olan vadeler için yüzde 1,27 oranında, 120 ay ile 180 ay arasındaki vadelerde ise yüzde 1,33 oranında faiz uygulanmaktadır.  Faiz oranları piyasadaki faiz hareketlenmelerinden etkilenmeyip, bankanın kişi özelinde değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Ödeme planlarında her ay eşit tutarlı ödemelere ek olarak aynı zamanda maaşlarını 3 ayda bir alanlara özel 3 ayda bir ödemeli ödeme planı da düzenlenmektedir.

Konut kredisi başvurusu sadece Halkbank şubelerinden olup, başvurunun onaylanması halinde 650 TL ekspertiz ücreti ile 155,76 TL ipotek tesis ücreti tahsil edilmektedir. Krediye konu olan evin üzerine teminat için ipotek konulmaktadır. Ayrıca satın alınacak olan evin ekspertiz raporundaki değerine göre kredi verilmektedir. Hayat sigortası, konut sigortası ve DASK’ın yapılması da zorunludur.

Halkbank’tan 100.000 TL Canım Evim Konut Kredisi Kampanyası

Söz konusu kampanya dahilinde 100 bin TL konut finansman alan kişiler için 180 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde aylık kredi ödemesi bin 466 TL, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 17,50324’e tekabül etmektedir. Aynı kredi tutarı için 120 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde aylık kredi ödemesi bin 628 TL, yıllık toplam maliyet oranı yüzde 16,7527’ye tekabül etmektedir. Alınan tahsis ücreti 500 TL olup, diğer masrafların toplamı ortalama 806 TL olmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
63TakipçilerTakip Et
2,247TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ziraat Hayat ve Emeklilik İş Başvuruları

Türkiye'nin lokomotif kurumlarından olan Ziraat Grubu, emeklilik ve sigorta şirketi kariyer planlamaları iş başvuruları ve personel alımları hakkında merak ettikleriniz.

Türkiye’nin İlk Dijital Bankası Faaliyete Göstermeye Başladı!

Bugün itibariye Resmî Gazete’de yayımlanan bir karara göre Türkiye’nin ilk dijital bankası Hayat Finans...

Akbank Yarı Zamanlı Takım Arkadaşları Arıyor!

Akbank, banka iş ilanları kapsamında yayımlamış olduğu yeni bir ilanla yarı zamanları görevlendirmek üzere...

BDDK Onayladı: 2 Yeni Banka Kuruluyor!

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), Resmî Gazete’de yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan bu...

QNB Finansbank 11 Farklı İl için Banka Personel Alımı Yapıyor!

QNB Finansbank tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda 11 farklı il için banka personel...

Banka Gişe Yetkilisi Ne İş Yapar? Görevleri Nelerdir?

Bankalar şube ağlarını genişlettikçe personel alımlarını da artırıyorlar. Banka iş ilanları yayınlanırken denk gelmişsinizdir gişe yetkilisi alımları ilanlarına. Başvuru yapmadan önce banka gişe yetkilisi ne iş yapar, görevleri nelerdir, bankaların aradığı kriterler nelerdir? Bunları bilmeniz gerekli.