Halkbank’tan 15 Yıla Kadar Uzanan Ödeme Planı ile Konut Kredisi!

Google Haberlere Abone Ol:

Halkbank, müşterilerine özel uzun vadeli ödeme planları ve düşük faiz oranları ile konut kredisi kampanyası düzenledi.

Canım Evim Konut Kredisi Kampanyası düzenleyen ve sunan Halkbank, 180 ay yani 15 yıla kadar uzanan geri ödeme planları düzenlemektedir. Düzenlenen ödeme planları kişilerin aylık gelirleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Halkbank canım evim konut kredisinde uygulanan faiz oranları  düzenlenen ödeme planı sürelerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 120 aya kadar olan vadeler için yüzde 1,27 oranında, 120 ay ile 180 ay arasındaki vadelerde ise yüzde 1,33 oranında faiz uygulanmaktadır.  Faiz oranları piyasadaki faiz hareketlenmelerinden etkilenmeyip, bankanın kişi özelinde değişiklik yapma hakkı bulunmaktadır.

Ödeme planlarında her ay eşit tutarlı ödemelere ek olarak aynı zamanda maaşlarını 3 ayda bir alanlara özel 3 ayda bir ödemeli ödeme planı da düzenlenmektedir.

Konut kredisi başvurusu sadece Halkbank şubelerinden olup, başvurunun onaylanması halinde 650 TL ekspertiz ücreti ile 155,76 TL ipotek tesis ücreti tahsil edilmektedir. Krediye konu olan evin üzerine teminat için ipotek konulmaktadır. Ayrıca satın alınacak olan evin ekspertiz raporundaki değerine göre kredi verilmektedir. Hayat sigortası, konut sigortası ve DASK’ın yapılması da zorunludur.

İlginizi Çekebilir:  2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

Halkbank’tan 100.000 TL Canım Evim Konut Kredisi Kampanyası

Söz konusu kampanya dahilinde 100 bin TL konut finansman alan kişiler için 180 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde aylık kredi ödemesi bin 466 TL, yıllık toplam maliyet oranı ise yüzde 17,50324’e tekabül etmektedir. Aynı kredi tutarı için 120 ay vadeli ödeme planı düzenlendiğinde aylık kredi ödemesi bin 628 TL, yıllık toplam maliyet oranı yüzde 16,7527’ye tekabül etmektedir. Alınan tahsis ücreti 500 TL olup, diğer masrafların toplamı ortalama 806 TL olmaktadır.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.