Turkcell Ramazana Özel İnternet Paketini 2’ye Katlıyor!

0

Turkcell internet kullanıcılarına sevindirici Ramazan bereketi geldi. 4,5G uyumlu karta sahip olan Turkcelliler 14 Hazirana kadar internetletini 2 kat daha fazla kullanabilecekler.

Başlıklar

Turkcell İnternet Kullanıcılarına Ramazan Kampanyası!

Turkcell müşterilerine Ramazan kampanyası sunuyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 4,5G uyumlu karta sahip olmanız gerekiyor. Eğer buna uyumlu kartınız varsa SIM uygulamasındaki keşfet menüsünden 4,5G Ramazan Kampanyası servisine giriş yapmanız gerekiyor. Bunun devamında da 14 Haziran’a kadar internet paketiniz için ödediğiniz tutar aşılmadan, 2 kat daha fazla kullanabileceksiniz.

Ülkemizde çıkan, yüzde yüz yerli kaynaklar ile geliştirilen eğlence platformu ve yeni nesil iletişimi olan BiP üzerinden sunulan 4,5G Ramazan Kampanyası, sadece interneti 2’ye katlamıyor. Aynı zamanda Turkcell uygulamalarındaki internetlerde de 2 katına çıkıyor. Turkcell kullanıcılarını sevdikleriyle sınırsız, her an iletişim kurabilmeleri için düzenlenen kampanya kapsamında aynı zamanda imsak saatleri, iftar menüleri de yer alıyor.

2 Kat Daha Eğlence!

Turkcell Ramazan Kampanyası dahilinde, Türkiye’nin en çok ilgi gören dijital uygulamalarından BiP, Dergilik, TV+, lifebox’a özel olarak sunulan GB’ların da 2 katına çıkması ile Turkcell kullanıcıları Ramazan boyunca internet ve uygulamaların keyfini sürecek.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.