Ana SayfaEtiketlerKampanya

kampanya

Akbank’tan Anında Onaylı Kredi Kartı!

Akbank, kredi kartı sahibi olmak isteyenlere şubelere gitmeden, internetten başvuruyla anında kredi kartı veriyor. Başvuru formunu doldurarak kolay ve hızlı bir şekilde kredi kartına sahip olabilirsiniz.

Sıfır Faizli Araba Kampanyaları 2018

Çok sayıda otomotiv firması, çeşitli ürünleri için uygun faizli ya da sıfır faizli araba kampanyaları sunuluyorlar. Bu kampanyalarda uzun vadeli ödeme planları tercih edebilir, anında kendi arabanıza sahip olabilirsiniz.

Esnaf ve İşletmelere Şekerbank’tan Bayram Kampanyası

65 senedir üretime destek veren Şekerbank, 2018 Ramazan Bayramında da desteklerini sürdürüyor. Esnaf ve işletmelere özel kredi kampanyası düzenleyen banka, yapılan alışverişler için indirim fırsatı sunuyor.

10.000 TL Şimdi Al, Bayramdan Sonra Öde Kampanyası ING Bank’tan!

ING Bank bayrama özel şimdi al sonra öde kredi kampanyası düzenledi. Düşük faiz oranlarından yararlanarak, kredi ödemelerini erteleyebilir, anında başvuru yaparak, kredinize hemen sahip olabilirsiniz. Bunun için kredi başvuru formunu doldurmanız yeterli olmaktadır.

25.000 TL İnternetten Bayram Kredisi Garanti’den!

2018 Bayram Kredileri arasındaki kampanyalardan biri de Garanti Bankası’nın düzenlendiği anında onaylı kredi desteğidir. Düşük faiz oranlarıyla banka şubelerine gitmeden, internetten başvuru yapmalarına imkan verilip, 48 aya kadar uzanan ödeme planları sunulmaktadır.

İş Bankası’ndan Geleneksel Anında Bayram Kredisi!

Her sene olduğu gibi Türkiye İş Bankası bu senede Geleneksek Bayram Kredisi kampanyası düzenledi. Kişiye özel ödeme planları ve avantajlı faiz oranlarıyla online kredi imkanı sağlanıyor. Kredi başvuruları internetten, smsle, mobilden ve telefondan yapılabiliyor. Kredi onayında ise ya banka şubesine giderek ya da mobil bankacılıktan sözleşmesini onaylayarak krediniz hesabınıza tanımlanıyor. Ayrıca hemen yapılan başvurularda krediler hemen değerlendirilip, banka bilgilendirme mesajı atmaktadır.

Günde 15 TL’ye 15.000 TL Bayram Kredisi QNB Finansbank’tan!

QNB Finansbank bayrama özel günde 15 TL’ye 15.000 TL bayram kredisi kampanyası düzenledi. Üstelik kredi başvurusu için banka şubesine gitmenize de gerek yok. Kredi başvuru formunu internetten doldurarak da anında hesabınıza krediniz tanımlanabilir. Faiz oranları bayrama özel düşük olup, 48 ay vadeye kadar da kişiye özel ödeme planı düzenlenmektedir.

QNB Finansbank’tan Otomatik Fatura Ödeme Kampanyası! 90 TL Para Puan!

QNB Finansbank, vadesiz hesaplarından otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine özel para puan kampanyası başlattı. Kartlarından ya da vadesiz hesaplarından otomatik fatura ödeme talimatı verenlere 90 TL’ye kadar para puan hediyesi verilecek.

Akbank Ramazan Kampanyası! 110 TL Chip Para Hediye!

Akbank Ramazan Kampanyası düzenledi. Akbank NEO’dan 11 ayın sultanında 110 TL chip para hediyesi veriyor. Detaylar…

Turkcell Ramazana Özel İnternet Paketini 2’ye Katlıyor!

Turkcell internet kullanıcılarına sevindirici Ramazan bereketi geldi. 4,5G uyumlu karta sahip olan Turkcelliler 14 Hazirana kadar internetletini 2 kat daha fazla kullanabilecekler.

Garanti Bankası HepsiBurada Kampanyası! Masrafsız 15.000 TL’ye Varan Alışveriş!

Garanti Bankası HepsiBurada Kampanyası düzenlendi. Bu kampanya ile alışveriş yapan Garanti müşterilerine özel 4 yıla kadar uzanan uygun ödeme planı, anında nakit transferi ve özel avantajlar sunulmaktadır. Detaylar aşağıda verilmiştir.

Bağ-Kur Borcu Olanlara Ziraat Bankası’dan Emekli Olma Kredisi!

Bağ-Kur borcu olanlara Ziraat Bankası’ndan emekli olma kredisi kampanyası düzenlendi. Kampanya için son başvuru 31 Mayıs! Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Kredi Şartları Neler? Emekli promosyonu veriliyor mu? Kredi Faiz oranları neler? Detaylar yazımızda…