Ana SayfaBanka İş İlanlarıFibabanka Pek Çok İlde Personel Alımı Gerçekleştirecek!

Fibabanka Pek Çok İlde Personel Alımı Gerçekleştirecek!
F

-

Türk bankacılık sektörünün en yeni bankalarında biri olan Fibabanka, yayımlamış olduğu ilan ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Türkiye’nin pek çok şehrinde Şube Dışı Satış Danışmanı alımı yapacak olan banka, adaylarda bazı şartlar arayacak.

Adaylarda Hangi Şartlara Bakılacak?

Banka iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilana göre, Fibabanka Ankara, Adana, Mersin, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Samsun, Sakarya, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, Hatay, Kayseri, İzmir, Konya, Kocaeli, Rize, Muğla, Tekirdağ, Sivas ve Zonguldak gibi illerden alım gerçekleştirecek. Öncelikle ilana başvuruda bulunan adayların bahsi geçen bu illerde ikamet etmesi gerekirken, Şube Dışı Satış Danışmanı Pozisyonu için üniversitelerin lisans ya da ön lisans bölümlerinden mezun olması gerekecek.

Fibabanka ayrıca, banka iş başvuruları kapsamında ilana başvuruda bulunan adaylar arasından, üst düzey iletişim ve temsil becerisine sahip olan, ofis haricinde yoğun tempo ve stres altında aktif olarak çalışabilen, müşteri odaklı, rekabet yaklaşımlı, takım çalışmasına yatkın, seyahat engeli bulunmayan, ikna kabiliyeti yüksek, çözüm odaklı çalışabilen ve erkek adaylar için askerlik vazifesini yerine getiren adayları tercih edecek.

İşe Alınan Personeller Ne İş Yapacak?

Fibabanka iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre ayrıca, işe alımı gerçekleştirilen Şube Dışı Satış Danışmanları, banka bünyesinde bazı görevler edinecek. Müşteri kazanımından ve şube ile banka hedeflerine doğru orantılı olarak mevcut ve potansiyel müşterilere aktif satış sorumluluğu üstlenecek olan personeller, bankayı, bankanın vizyonu doğrultusunda ve müşterilerin öncelikli bankalarından biri olarak temsil edecek.

İş ilanları arasında yer alan bu ilanı kendisi için uygun bulup başvuruda bulunmak isteyen adaylar 31 ağustos 2018 tarihine kadar başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-sube-disi-satis-danismani-2090633

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol