Banka İş İlanları Aktif Yatırım Bank Özel Bankacılık Alanında Personel Alacak!

Aktif Yatırım Bank Özel Bankacılık Alanında Personel Alacak!

Son Güncelleme:

Aktif Yatırım Bankası A. Ş., yayımlamış olduğu yeni ilana göre, bünyesinde çalıştırmak üzere banka personel alımları gerçekleştirecek. Özel Bankacılık alanında görevlendirilecek olan bu personeller, bankanın Ankara şubesinde, Satış Yöneticisi olarak.

İşe Alınacak Olan Personellerde Hangi Şartlar Aranacak?

Aktif Yatırım Bankası, yayımlamış olduğu bir ilan ile Özel Bankacılık alanında bünyesinde görevlendireceği yeni personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Aktif Bank iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre, bankanın Ankara şubesinde görevlendirilecek olan Satış Yöneticisi adaylarında bir takım şartlar aranacak.

Adayların öncelikle 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve Özel bankacılık alanında (yatırım ürünleri, ürün ve türevleri konusunda) en az 5 sene çalışarak deneyim sahibi olması gerekecek. Öte yandan banka iş başvuruları kapsamında bu ilana başvuruda bulunan adaylar arasından en az SPK Temel Düzel Lisansına sahip olan ve özel bankacılık hedef segmentine dahil olan müşteriler konusunda bilgi sahibi olan adayları tercih edecek olan banka, adayların ayrıca müşteri kazanımında etkili olmasına da bakacak.

Öte yandan işe alınacak olan personellerin yurt içi ve dışı piyasaları takip ederek analiz yapabilmesi, satış ve sonuç odaklı çalışabilmesi, erkek adayların ise askerlik görevini yerine getirmiş ya da tecil ettirmiş olması gerekecek. Banka iş ilanları arasında yer alan bu ilana göre işe alınan personeller, müşteri ilişkilerinde güçlü ve iletişime açık olan adaylar olacak.

Pozisyon İçin İlana Ne Zaman Başvurulacak?

İş ilanları arasında Aktif Yatırım Bankasının bu ilanına uygun olduğunu düşünen adaylar, 17 Ağustos 2018 tarihine kadar aşağıdaki adres üzerinden başvuruda bulunabilecek.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-ankara-ozel-bankacilik-satis-yoneticisi-1996109

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın