Ana SayfaBankacılık2020 ING Bank POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

2020 ING Bank POS Destek Hattı ve Sunduğu Hizmetler

-

ING Bank, Türkiye’de hizmet vermekte olan yabancı sermayeli özel bir bankadır. Bireysel müşterilerine sunmuş olduğu bankacılık ve finans hizmetlerinin yanı sıra kurumsal müşterilerine de hizmet vermekte olan banka, bu alanda üye iş yeri sahiplerine ING Bank POS paketleri sunmaktadır. Bahsi geçen bu ING Bank POS paketleri arasından işletme sahipleri kendisi için uygun olan paketi tercih etmekte ve uygun koşullarda POS hizmetlerinden faydalanabilmektedir.

2020 ING Bank POS Destek Hattı Telefon Numarası

Kurumsal müşterilerin talepler doğrultusunda banka tarafından ING Bank sanal POS, POS cihazı ya da yazarkasa POS gibi pek çok ürün sunulmaktadır. Bankanın üye iş yeri sahipleri, ING Bank sanal POS ve bunun gibi diğer POS hizmetlerinden faydalanabilmesi için bankaya müracaat etmesi gerekmektedir. Bankanın bu hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için ING POS Destek Hattı telefon numarası üzerinden iletişime geçilebilmektedir.

2020 ING POS Destek Hattı telefon numarası üzerinden Müşteri Temsilcisi ile gerçekleştirilen görüşmelerde ayrıca cihaz ile alakalı herhangi bir arıza durumu, iade talebi, hat ile alakalı yaşanan problemler ya da bunun gibi çeşitli durumlar hakkında da bilgi alınabilmekte ya da teknik ekip talep edilebilmektedir. Bu doğrultuda üye iş yeri sahiplerinin kullanabileceği POS Destek Hattı numarası 0850 222 0 767’dir.

ING Bank POS Ekstresi Ücretleri Ne Kadar? 2019

ING Bank POS ücretleri genellikle tercih edilen POS paketine ve üye iş yerinin aylık cirosuna göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; ING Bank, aylık cirosu 5 bin TL’nin altında olan üye iş yerleri için Ferahlatan POS Paketi sunmaktadır. Bu pakette işletme sahipleri POS kurulum tarihinden itibaren ilk 3 aylık dönemde ekstre ücreti ödememektedir. Fakat 3 ayın sonunda başlayan yeni dönem için ise 25 TL kullanım ücreti ödemektedir. Konu ile alakalı net bir bilgi elde edebilmek için ING Bank POS iletişim numarası üzerinden iletişime geçilebilmektedir.

ING Bank POS Komisyon Oranları

ING Bank pos komisyon oranları da yine tercih edilen POS paketine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin; yine Ferahlatan pakette ilk 3 ay içerisinde ING Bank komisyon oranları uygulanmazken, 3 ayın ardından yüzde 1,85 oranında komisyon alınmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,368BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler