TEB Aktif Saha Satış Temsilcisi Alımı Yapacağını Bildirdi!

TEB tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Aktif Saha Satış Temsilcisi alımı yapılacağı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

TEB tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Aktif Saha Satış Temsilcisi alımı yapılacağı bildirildi.

Türk Ekonomi Bankası Saha Satış Temsilcileri Arıyor

Banka personel alımları ile ilgilenenlerin dikkatini TEB tarafından yapılan duyuru da çekti. TEB personel alımı yapacağı pozisyonun Aktif Saha Satış Temsilciliği olduğunu, adayların Ankara’da görev yapacaklarını bildirdi. Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerde aranan tüm özellikler ve şartlar da aynı duyuruda yer aldı. Buna göre sahada çalışacak ve TEB’in kredi kartı ve bireysel bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek olan adayların bankacılık ve satış alanında kariyer hedeflerinin olması, maaş + prim sisteminde çalışacak olmaları, iletişimde başarılı, ekip çalışmasına yatkın, tercihen daha önce sahada çalışmış, yoğun iş temposuna ve esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilecek olması, seyahat engellerinin olmaması gerekiyor. Erkek adaylarda aranan şart da askerliklerini yapmış ya da en az 2 yıl erteletmiş olmaları şeklinde belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

TEB Saha Satış Personeli İş Başvuruları Son Tarih

TEB iş ilanları kapsamında yer alan aktif saha satış personeli iş başvuruları Banka’nın ilgili departmanı tarafından 2 Mayıs 2019 tarihine kadar kabul edilecek. Başvuru sahiplerinin Ankara’da çalışacak olduğu da duyuruda belirtiliyor. Başvurusu olumlu değerlendirilen ve işe alınan yeni personeller saha da Türk Ekonomi Bankası’nın bireysel bankacılık ve kredi kartı ürünlerinin satışını sağlamaktan sorumlu olacaklar.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-aktif-satis-temsilcisi-ankara-2068649

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Temmuz (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.