İstanbul ve Ankara’da 187 Mahalle Bekçisi İşe Alınacak! İşte Başvuru Şartları!

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda İstanbul ve Ankara illerinde Çarşı ve Mahalle Bekçisi istihdamı yapılacağı bildirildi.

Google Haberlere Abone Ol:

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda İstanbul ve Ankara illerinde Çarşı ve Mahalle Bekçisi istihdamı yapılacağı bildirildi.

2019 Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alımları Devam Ediyor

2019 yılı 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçisi Türkiye geneline devam ediyor. İstanbul ve Ankara’da görev verilmek üzere 187 kişinin istihdam edildiği kamu iş ilanları kapsamında duyuruldu. Adayların başvuruları 18 Mart 2019 tarihinde alınmaya başlandı, 1 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek. Bahsi geçen işe alımlar için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda belirtilen şartlara uygunluğu gerekiyor. Alımlara dair sınav takvimi Polis Akademisi Başkanlığı’na ait resmi web sitesinden duyurulacak. Ön başvuruların internet yoluyla aynı web sitesinden yapılacağı da Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bildiriliyor.

Çarşı ve Mahalle Bekçilerinde Aranan Şartlar Nelerdir?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı sınavına başvuru yaparak kariyer planını şekillendirmek isteyen kişilerin öncelikle TC vatandaşı olması gerekiyor. Adayların ayrıca en az lise mezunu veya dengi okullardan mezun olması, 167 cm ve daha fazla boya sahip olması, Beden Kitle İndeksi’nin 18 – 27 arasında olması, askerlik hizmetini yapmış olması, başvurusunu yapacağı ilde en az 1 yıldır ikamet ediyor olması, 18 – 31 yaş arasında olması, duyuruda ve kanunda belirtilen cezalardan hüküm giymemiş olması, kamudaki haklarını kaybetmemiş olması, devlet memurluğuna engel bir durumunun olmaması gibi şartları yerine getirmesi isteniyor.

İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?bf0f9ec3-d74a-4dcf-a89f-85b91f0f6170&kk=275

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.