Ana SayfaDiğer İş İlanlarıİstanbul ve Ankara’da 187 Mahalle Bekçisi İşe Alınacak! İşte Başvuru Şartları!

İstanbul ve Ankara’da 187 Mahalle Bekçisi İşe Alınacak! İşte Başvuru Şartları!

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda İstanbul ve Ankara illerinde Çarşı ve Mahalle Bekçisi istihdamı yapılacağı bildirildi.

-

Kamu iş ilanları kapsamında yapılan duyuruda İstanbul ve Ankara illerinde Çarşı ve Mahalle Bekçisi istihdamı yapılacağı bildirildi.

2019 Çarşı ve Mahalle Bekçisi Alımları Devam Ediyor

2019 yılı 2. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçisi Türkiye geneline devam ediyor. İstanbul ve Ankara’da görev verilmek üzere 187 kişinin istihdam edildiği kamu iş ilanları kapsamında duyuruldu. Adayların başvuruları 18 Mart 2019 tarihinde alınmaya başlandı, 1 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecek. Bahsi geçen işe alımlar için başvuru yapmak isteyenlerin aşağıda belirtilen şartlara uygunluğu gerekiyor. Alımlara dair sınav takvimi Polis Akademisi Başkanlığı’na ait resmi web sitesinden duyurulacak. Ön başvuruların internet yoluyla aynı web sitesinden yapılacağı da Polis Akademisi Başkanlığı tarafından bildiriliyor.

Çarşı ve Mahalle Bekçilerinde Aranan Şartlar Nelerdir?

Çarşı ve mahalle bekçisi alımı sınavına başvuru yaparak kariyer planını şekillendirmek isteyen kişilerin öncelikle TC vatandaşı olması gerekiyor. Adayların ayrıca en az lise mezunu veya dengi okullardan mezun olması, 167 cm ve daha fazla boya sahip olması, Beden Kitle İndeksi’nin 18 – 27 arasında olması, askerlik hizmetini yapmış olması, başvurusunu yapacağı ilde en az 1 yıldır ikamet ediyor olması, 18 – 31 yaş arasında olması, duyuruda ve kanunda belirtilen cezalardan hüküm giymemiş olması, kamudaki haklarını kaybetmemiş olması, devlet memurluğuna engel bir durumunun olmaması gibi şartları yerine getirmesi isteniyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kamuilan.dpb.gov.tr’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kamuilan.dpb.gov.tr/ilanDetay.aspx?bf0f9ec3-d74a-4dcf-a89f-85b91f0f6170&kk=275

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler