Albaraka Türk Katılım Bankası İş Geliştirme Uzmanı Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası İş Geliştirme Uzmanı Arıyor! İş Geliştirme Uzmanı İçin Özellikler ve Görevleri nelerdir? Detaylar İçin...

Google Haberlere Abone Ol:

Albaraka Türk Katılım Bankası, Kartlı Ödeme Sistemleri İş Geliştirme departmanında görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

Albaraka Türk Katılım Bankası İş Geliştirme Uzmanı Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında banka iş başvurusunda bulunacak adayların üniversitelerin Bilgisayar, Elektronik, Matematik Mühendisliği ya da ilgili bölümlerinden mezun olmaları ve iyi derecede İngilizce bilmeleri istenmektedir.

İş Geliştirme Uzmanı alımları yapacak olan Albaraka Türk, adayların katılım bankacılığı alanında çalışmaya isteklerinin olması, katılım bankacılığı sektöründe kariyer hedefi olanların başvuru yapmasını istemektedir.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların Kartlı ödeme teknolojileri (Kart, POS) ile ilgili daha önce çalışmış olması, Problem çözme, karar verme yetkinliklerine sahip olması, İleri düzeyde MS Office (Word, Excel, Visio, Powerpoint,v.b) uygulamalarını kullanabilen, Dikkatli, detaycı, süreç/veri ve sonuç odaklı olması ve tercihen İş akışı analiz araçları ve SQL hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Uzman Yardımcısı Sınavı Düzenliyor!

İş Geliştirme Uzmanın Görevleri

  • Teknolojik gelişmeleri ve piyasayı takip ederek yeni iş ve süreç geliştirmesi gerekir.
  • Çalıştığı iş kolu ile ilgili kendini ve çalışma şeklini yenileyebilmelidir.
  • Agile/scrum veya waterfall prensiplerine adapte olarak iş geliştirme sürecinde görev alınmalıdır.
  • İş süreçleri tasarımı, fonksiyonel ve business analiz yapılmalıdır.
  • Fonksiyonel gereksinimlerin karşılanmasına yönelik koordinasyonun sağlanmalıdır.
  • Geliştirilen uygulamaların kullanıcı kabul testlerinin yapılmalıdır.
  • Proje ile ilgili her türlü statü, risk ve değişiklikleri takip ederek ilgili raporlama ve bilgilendirmeleri gerçekleştirmelidir.
  • Proje yönetim standartları çerçevesinde gerekli proje dokümantasyonunu zamanında ve kaliteli olarak oluşturulmalıdır.

Son başvuru tarihi 29 Temmuz 2019’dur.  Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar başvuru yapabilirler. Sürekli / tam zamanlı çalışma süresi ve başvurular İstanbul(Asya)(Ümraniye) için yapılacaktır.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-is-gelistirme-uzmani-2320782

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,308TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

2022 Temmuz Ev Kredisi Faiz Oranları

2020 Mart ev kredisi faiz oranlarını sizler için en uygun oranda tutarak sizin de bir eviniz, konutunuz, yazlığınız artık size çok uzak değil. Tatilini kendi evinizin anahtarlarını elinizde hissederek geçirmek isteyenler veya yatırımlarını konutlara yaparak bu şekilde değerlendirmek isteyenler için faiz oranlarını sizler için derledik.

2022 En Uygun Kredi Faiz Oranları (Temmuz)

2020 Mart İhtiyaç kredisi faiz oranları, 2020 Mart Konut kredisi faiz oranları, 2020 Mart taşıt kredisi faiz oranları bankalara göre farklılık göstermektedir. Detaylar…

Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları! Temmuz 2022!

Bu yazımızda ihtiyaç kredisi nedir, ihtiyaç kredisi kullanabilmenin şartları, kredi için istenen belgeler, güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ihtiyaç kredisi türleri bahsedeceğiz.

Denizbank 48 Farklı İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alımları Yapıyor!

Denizbank, Mobil Satış Temsilcisi kadrosunda, sahada aktif olarak bankanın ürünlerinin satışı gerçekleştirecek banka personeli alımı gerçekleştirecek.