Vakıf Katılım Bankası Organizasyon Geliştirme ve Kalite Yetkilisi Aradığını Duyurdu!

0
Vakıf Katılım Bankası Organizasyon Geliştirme ve Kalite Yetkilisi Aradığını Duyurdu!

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Geliştirme ve Kalite Yetkilisi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Vakıf Katılım Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Vakıf Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan duyuruda Organizasyon Geliştirme ve Kalite Yetkilisi pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı. Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden en az lisans mezunu olması,
  • Organizasyon geliştirme, kalite ve yetkilendirme konularında en az 2 yıl tecrübesi olması,
  • SO 9001, 10002 vb. Kalite Yönetim Sistemleri (QDMS) hakkında bilgisi olması,
  • İleri derecede MS Ofis programlarını aktif kullanabilen,
  • Analitik düşünme, problem çözme yeteneğine sahip ve raporlama işlemlerine düzgün yapabilmesi,
  • Müşteri ve sonuç odaklı çalışabilen, İletişim becerileri yüksek olması gerekmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları İş Başvurusu

Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Vakıf Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir. Vakıf Katılım Bankası iş başvuruları 12 Ağustos 2019 tarihine kadar sürecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/vakif-katilim-bankasi-a-s-organizasyon-gelistirme-ve-kalite-yetkilisi-2325340
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın