Garanti BBVA 3 Farklı Şehirde Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor!

0
Garanti BBVA 12 Farklı Şehirde Müşteri Danışmanı Alımları Yapıyor

Yakın zamanda adını Garanti Bankası’ndan Garanti BBVA olarak değiştiren banka, 3 farklı şehirde Müşteri Danışmanı alımları yapıyor. Bu şehirler Ankara, Niğde ve Kayseri’dir. Adaylarda aranan şartlar ve son başvuru tarihi ile ilgili bilgiler yazının devamında…

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı için Aranan Şartlar

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların lisans mezunu olmaları istenmektedir. Bunun yanı sıra;

  • Tüm adayların 30 yaş ve altında olmaları,
  • Erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 1 seneliğine tecil ettirmiş olmaları,
  • Her zaman güler yüzlü, pozitif olmaları,
  • İnsan ilişkilerinin iyi olması,
  • İkna etme yeteneklerinin gelişmiş olması.

Adaylar hangi il için iş başvurusu yapıyorsa o ilde ikamet ediyor olmaları ya da iş başvurularının kabul edilmesi durumunda o ilde ikamet etmeye uygun olmaları istenmektedir. Aynı zamanda SEGEM Sertifikası olan bireylerin iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır. SEGEM Sertifikası ile ilgili merak ettiğiniz her şey için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

SEGEM Sertifikası

Bankacıların Sahip Olması Gereken Sertifikalar

Müşteri Danışmanları Ne Yapacaklar?

Tüm Garanti BBVA müşterilerine para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri gibi tüm nakit işlemlerinde görev alacaklar. Belirli segmentlerdeki müşterilere ürünlerin tanıtımlarını ve satışlarını gerçekleştirecekler. Gerekli olması durumunda müşteri ziyaretlerini yapıp, satış sonrası hizmet sağlayacaklar. Müşterileri bilgilendirerek dijital bankacılık kanallarına yönlendirecekler. Bireylerin sahip oldukları sertifikalara göre hizmet vermeye yetkili olduğu ürünlerin tanıtımlarını ve satışlarını yapacaklar.

Başvurular Ne Zaman Son?

Son başvuru tarihi belirtilmemiş olup, başvurular bankanın internet sitesinden gerçekleşmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın