Anasayfa Kariyer Bankacı Adayları İçin Eğitim ve Sertifikalar

Bankacı Adayları İçin Eğitim ve Sertifikalar

Günümüzde bankalar deneyimli ve deneyimsiz personel alımları olmak üzere bir çok banka iş ilanı yayınlamaktadır. Bu iş ilanlarına başvuruda bulunan adaylar içerisinde elemeler genel olarak özgeçmişin de bulunan donanımlar, yani bir başka deyişle adayın kişisel gelişim bilgileri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Almış olduğunuz eğitimler, katılmış olduğunuz seminerler, kişisel becerileriniz ve diğer unsurlar sizi iş başvuruları sonrası mülakat ve görüşme davetlerinde bir adım öne taşımaktadır. Bankalar başvuruda bulunan bir adayın CV özgeçmişini incelerken elbette öncelikle ilgili pozisyon için gerekli şartların sağlanıp sağlanmadığını incelemektedir, ikinci aşamada ise bir çok başvurunun arasında kişisel gelişimleri ön plana çıkmaktadır.

Bankacılık sektörüne girerken, bu alanda almış olduğunuz eğitim ve sertifiklar sizi mesleki beceri anlamında da ( Bankaların ilk 6-9 aylık deneme süresinde) bankalar nezdinde deneyimli konuma getirebilmektedir.

Kariyer net ortak programı kapsamında Kariyer Akademi sizlere Özgeçmişinizi donanımlandırabileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar yaratmaktadır. Zaman ve mekan tasarrufu sağlayarak Kariyer Akademi üzerinden alacağınız hem bankacılık sektörü hem de diğer kişisel gelişim eğitimleri ile birlikte Kariyer Net de bulunan CV ( özgeçmişiniz) doğrudan donanımlı bir aday CV si halini alacaktır.

Başvurduğunuz firmalar, şirketler, bankalar ve diğer kurumlar özgeçmişinizde yer alan bu deneyim ve almış olduğunuz eğitim bilgilerini görerek sizleri daha prestij sahibi adaylar olarak nitelendirecektir.

Kariyer Akademi de bulunan en dikkat çekici eğitimler; ( eğitim detaylarını inceleyebilirsiniz)

http://www.kariyerakademi.net/

Kişisel Gelişim Sertifikalı Eğitimler Temel Bankacılık

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

three + five =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,786BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,035TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,563TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler