Ana Sayfa Banka İş İlanları Vakıf Katılım Yazılım Geliştirme Mühendisi Alımı Yapıyor

Vakıf Katılım Yazılım Geliştirme Mühendisi Alımı Yapıyor

-

Vakıf Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Yazılım Geliştirme Mühendisi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Yazılım Geliştirme Mühendisi için Aranan Şartlar Nelerdir?

Banka iş ilanlarında Yazılım Geliştirme Mühendisiliğine yer veren Vakıf Katılım’ın ilan için aradığı şartlar arasında;

  • Üniversitelerin bilgisayar, yazılım mühendisliği, temel bilimler ve eş değer örgün öğretim lisans programlarından mezun olması,
  • MS SQL ve C#.Net dillerini ileri düzeyde biliyor olması,
  • Yazılım geliştirme alanında en az 2 deneyimi olması,
  • İleri düzeyde SQL bilgisine sahip olması,
  • Bankacılık, Gişe İşlemleri, Hazine, Çek-Senet, Tahsilatlar, ERP, Bütçe, Denetim Uygulamaları, Fon Kullandırım, Yasal Raporlama, Muhasebe, Dış Ticaret konularından en az birinde 2 yıl ve üzeri tam zamanlı yazılım geliştirme deneyimi olması,
  • Analitik düşünebilen ve öğrenmeye açık olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların ise askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları istenmektedir.

Vakıf Katılım Bankası Personel Alımları İş Başvurusu

Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Vakıf Katılım Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak vakifkatilim.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.vakifkatilim.com.tr/D2DMWJK65UVUWEMS2FENW7CYAZ.JOB

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,413BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler