Türkiye Finans Yasal Takip Yazılım Uzmanı Alımı Yapıyor!

0
Türkiye Finans Yasal Takip Yazılım Uzmanı Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun Bireysel Krediler Yasal Takip Yazılım Uzmanı olduğunu bildiriyor. Detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Yeni Personel Alımı için Aranan Şartlar

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda İstanbul-Ümraniye şubesinde göre verilmek üzere Bireysel Krediler Yasal Takip Yazılım Uzmanı alımı yapılacağı bildiriliyor. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesine katılmak isteyen kişilerde aranan özellikler, nitelikler ve diğer tüm detaylar Banka tarafından paylaşılıyor. Buna göre kariyer hedeflerinde faizsiz bankacılık alanında görev almak olan kişiler bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Adayların;

  • Üniversitelerin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği mezun olması,
  • .Net, C#, SQL Server biliyor olması,
  • Yazılım geliştirme konularında minimum 2 yıl tecrübesi olması,
  • Bankacılık sektöründe tecrübesi olması,
  • Bireysel krediler, karar destek sistemleri, erken uyarı, collection, yasal takip vb. konularında tecrübesi olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Garanti BBVA İş İlanları: 2022 Ağustos (Lise-Lisans)

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Bireysel Krediler Yasal Takip Yazılım Uzmanı pozisyonuna başvuru yapacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları 3 Ekim 2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net//is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-bireysel-krediler-yasal-takip-yazilim-uzmani-2410668
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın