Aktif Yatırım 3 Farklı İl için Portföy Yöneticisi Alımları Yapıyor!

0
Aktif Yatırım 3 Farklı İl için Portföy Yöneticisi Alımları Yapıyor

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda 3 farklı il için Kurumsal Pazarlama Portföy Yöneticisi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Başlıklar

Aktif Bank Yeni Personel Alımları Yapıyor

Aktif Yatırım Bankası’nın İstanbul, Ankara ve Bursa şubelerinde görevlendirmek üzere Kurumsal Pazarlama Portföy Yöneticisi alımında adaylarda aranan şartlar;

  • Üniversiteden mezun olmak,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • En az 7 senelik tecrübe sahibi olmak,
  • Müşteri kazanımlarında etkin olmak,
  • Kurumsal Pazarlama hedef segmentine giren tüm müşteriler konusunda tecrübeli olmak,
  • Hem yurtiçi hem de yurt dışı piyasaların takibini ve analizini yapabilmek,
  • Sonuç ve satış odaklı çalışma performansı göstermek,
  • Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olması.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

İstanbul, Ankara ve Bursa’da istihdam edilecek bireyler, Satış ve Pazarlama departmanında uzman olarak göreve başlayacak olup, başvurular İstanbul için; 2 Ocak 2020, Anakara için; 30 Aralık 2020 ve Bursa için; 17 Aralık 2020tarihinde sona erecektir. Bu tarihten sonra ise banka şartlara uygun olan adaylar ile iletişime geçecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-kurumsal-pazarlama-portfoy-yoneticisi-2509660
https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-kurumsal-pazarlama-portfoy-yoneticisi-2512872
https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-kurumsal-pazarlama-portfoy-yoneticisi-bursa-2621544
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın