Ana SayfaGündemKuveyt Türk’ün Kağıt Tasarrufu Ağaç Dikimine Olanak Sağladı

Kuveyt Türk’ün Kağıt Tasarrufu Ağaç Dikimine Olanak Sağladı
K

-

Kağıtsız Şube Bankacılığı Projesi ile finansal süreci kağıt kullanımını minimum seviyeye indirerek devam ettiren Kuveyt Türk, kağıt tasarrufu ile ağaç dikimine önem vermeye başladı. Ciddi ölçüde azaltılan kağıt kullanımı sayesinde, ağaç dikimi artık önemli bir konu haline geldi. Kuveyt Türk, yaptığı resmi açıklama ile kağıt tasarruflarının ağaca dönüşmesi konusunda ciddi çalışmalar yaptığının altını çizdi. Bunun yanında yeşil alanlar oluşturma maksadı ile atılan adımlar kadar yaşayan diğer canlıların da faydasının düşünüldüğü, resmi açıklamada yer aldı.

Kağıt Tasarrufu ile Ağaçları Toprakla Buluşturuyor

Kağıt Tasarrufu ile Ağaçları Toprakla Buluşturuyor
Kağıt Tasarrufu ile Ağaçları Toprakla Buluşturuyor

Kuveyt Türk’ün yürüttüğü projede dikkat çekici olan bir diğer nokta ise, fidan yerine ağaç dikim tercihi oldu. 1 ila 2 yaşındaki fidanlar yerine 7 ile 8 yaş arasında değişen ağaçları toprakla buluşturan banka, uygulama ile çevrenin iyileşmesine de artı değer katıyor. Kısa sürede ağaçlandırılan ortamlar ile, canlılar da bu durumdan faydalanıyor.

Doğaya Fayda, Müşteriye Memnuniyet

Doğaya Fayda, Müşteriye Memnuniyet
Doğaya Fayda, Müşteriye Memnuniyet

Kuveyt Türk Strateji, İK ve Dijital Dönüşüm’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, proje ile ilgili olarak düşüncelerini dile getirdi. Demir, doğaya katkı sağlamanın çok önemli olduğunu vurgulayarak, aynı zamanda müşterilere sunulan deneyimin de oldukça hızlı ilerlediğini söylerken bir yandan da doğaya fayda sağlamanın önünün açıldığına dikkat çekti.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol