Ana SayfaKredilerYapıkredi Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016

Yapıkredi Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bankaların her gün kredi fırsatlarıyla karşımıza çıktığı günlerde bankaların faiz oranlarının karşılaştırması yapılarak birçok kullanıcının bilgi arayışı sürmektedir.

Yapıkredi Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016 yılına ait veriler sizin için derlenmiştir. Derlenen bilgilerle kredi hesaplamanızı yapabilir, bütçenizi ona göre oluşturabilirsiniz.  Çeşit çeşit kredi fırsatları sunan banka, her bireye özel kredi ürünleri geliştirmektedir.

Bankanın sunduğu ilk kredi Standart İhtiyaç Kredisi’dir. %1,33’ten başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla sizlere sunulan kredi 36 aya varan vade fırsatları içeren kredi değişen vade seçenekleri ve kredi tutarlarında farklı kredi faiz oranları uygulamaktadır. Uygulanan oranlar değişen seçeneklerde %1,43’e kadar çıkmaktadır.

Mobilden kullanabileceğiniz kredi fırsatı için uygulanan kredi faiz oranlarıysa standart ihtiyaç kredisine nazaran daha külfetlidir. Değişen vade seçenekleriyle karşınıza çıkan Mobilden ve İnternetten Anında İhtiyaç Kredisi %1,39’dan başlayan faiz oranları ile sizleri karşılamaktadır.

İhtiyaç kredisi faiz oranları bu ikinci kredi için yine %1,49 gibi oranlara yükselebilmektedir. Bankanın Düşük Faizli ve Komisyonlu İhtiyaç Kredisi olarak adlandıran krediyse %1,37 ile %1,43 arasında değişen kredi faiz oranları içermektedir. 36 aya varan vade seçenekleri sunan banka, sizlere değişen vadelerde değişen oranlar belirtmektedir. Bankanın küçük çaplı ihtiyaç kredisi hizmeti olan Masrafsız İhtiyaç Kredisi hiçbir masraf ödemeden ve komisyon ödemeden sizlere verilen hizmetlerdendir.

%1,16’dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,24’e kadar çıkmaktadır. Nazar Boncuklu İhtiyaç Kredisi bankanın bir diğer kredi ürünüdür. Masrafsız olarak sunulan bu kredi, esasında Sağlık Sigortası yapılması halinde %1,45 ile %1,48 arasında değişen kredi faiz oranlarıyla karşılamaktadır.

Emeklilere özel olarak sunulan iki çeşit kredi fırsatı sunulmaktadır. Bireysel krediler bazında değerlendirilen bu krediler, %1,24 ile %1,49 arasında değişen faiz oranlarını emeklilerimize sunmaktadır.

Bankanın diğer ihtiyaç kredileri için uygulanan faiz oranları şu şekildedir; Kamulular için %1,36’dan başlayan, bankacılar için %1,35’ten başlayan, alışveriş kredileri için %1,33’den başlayan oranlar sizlere banka nezdinde sunulmaktadır.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.