Bankaların her gün kredi fırsatlarıyla karşımıza çıktığı günlerde bankaların faiz oranlarının karşılaştırması yapılarak birçok kullanıcının bilgi arayışı sürmektedir.

Yapıkredi Güncel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2016 yılına ait veriler sizin için derlenmiştir. Derlenen bilgilerle kredi hesaplamanızı yapabilir, bütçenizi ona göre oluşturabilirsiniz.  Çeşit çeşit kredi fırsatları sunan banka, her bireye özel kredi ürünleri geliştirmektedir.

Bankanın sunduğu ilk kredi Standart İhtiyaç Kredisi’dir. %1,33’ten başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla sizlere sunulan kredi 36 aya varan vade fırsatları içeren kredi değişen vade seçenekleri ve kredi tutarlarında farklı kredi faiz oranları uygulamaktadır. Uygulanan oranlar değişen seçeneklerde %1,43’e kadar çıkmaktadır.

Mobilden kullanabileceğiniz kredi fırsatı için uygulanan kredi faiz oranlarıysa standart ihtiyaç kredisine nazaran daha külfetlidir. Değişen vade seçenekleriyle karşınıza çıkan Mobilden ve İnternetten Anında İhtiyaç Kredisi %1,39’dan başlayan faiz oranları ile sizleri karşılamaktadır.

İhtiyaç kredisi faiz oranları bu ikinci kredi için yine %1,49 gibi oranlara yükselebilmektedir. Bankanın Düşük Faizli ve Komisyonlu İhtiyaç Kredisi olarak adlandıran krediyse %1,37 ile %1,43 arasında değişen kredi faiz oranları içermektedir. 36 aya varan vade seçenekleri sunan banka, sizlere değişen vadelerde değişen oranlar belirtmektedir. Bankanın küçük çaplı ihtiyaç kredisi hizmeti olan Masrafsız İhtiyaç Kredisi hiçbir masraf ödemeden ve komisyon ödemeden sizlere verilen hizmetlerdendir.

%1,16’dan başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,24’e kadar çıkmaktadır. Nazar Boncuklu İhtiyaç Kredisi bankanın bir diğer kredi ürünüdür. Masrafsız olarak sunulan bu kredi, esasında Sağlık Sigortası yapılması halinde %1,45 ile %1,48 arasında değişen kredi faiz oranlarıyla karşılamaktadır.

Emeklilere özel olarak sunulan iki çeşit kredi fırsatı sunulmaktadır. Bireysel krediler bazında değerlendirilen bu krediler, %1,24 ile %1,49 arasında değişen faiz oranlarını emeklilerimize sunmaktadır.

Bankanın diğer ihtiyaç kredileri için uygulanan faiz oranları şu şekildedir; Kamulular için %1,36’dan başlayan, bankacılar için %1,35’ten başlayan, alışveriş kredileri için %1,33’den başlayan oranlar sizlere banka nezdinde sunulmaktadır.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın