Krediler Şekerbank'tan Emekliye İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Şekerbank’tan Emekliye İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Son Güncelleme:

Yaşlılık beraberinde harcamaları da getirebilir. Sağlık masrafları emeklilik döneminde artabilir, sigortanız masrafları karşılamayabilir veya evlenen oğulların torunların masrafları gibi çeşitli sebeplerle kredi çekmek isteyebilirsiniz.

Emekli kredisi sunan Şekerbank ile maksimum 50 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanma fırsatı sunuluyor. Şekerbank’tan Emekliye İhtiyaç Kredisi Fırsatı, rahat geri ödeme seçenekleriyle emekliliğinizde sizin de ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlıyor.

Maaş müşterisi olan emekliye kredi fırsatı sizden kredi tahsis ücreti de talep etmiyor. Şekerbank şubelerine giderek başvurabileceğiniz kredi fırsatı, masrafsız olmasıyla da dikkat çekiyor. Kredi için uygulanan faiz oranlarıysa %1,32 gibi oranlar içermektedir. Bankanın belirttiği kredi için minimum vade süresi 3 ay belirtilirken maksimum vade süresiyse 36 ay olarak belirtilmektedir.

Banka kendinize uygun bir bütçe planı oluşturmanız için ayrıca ödeme planları sunan bankanın örnek ödeme planı şu şekildedir; 10 bin TL’lik örnek kredi tutarı için banka %1,32 faiz oranıyla 36 ay vade seçeneğinde aylık 366,60 TL’lik taksitlerle sizleri karşılamaktadır. Alınacak ücretler 0 TL, aylık toplam maliyet oranı emekli kredisi için %1,7296, yıllık maliyet oranı ise %20,7546’dır.

Sigorta primleri ücreti alınacak ücretlere dahil edilmemiştir. Sigorta primleri ise kullanan kişiye ve yaşa göre farklılık arz etmektedir.

Kredi faiz oranlarıyla kendinize uygun hesaplamaları yine Şekerbank aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ürüne dair diğer bilgiler için Şekerbank iletişim kanalları kullanılabilir. Şekerbank’ın emekliye kredi fırsatı için Şekerbank şubeleri ziyaret edilebilir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,429BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,622TakipçilerTakip Et
13TakipçilerTakip Et
2,533TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler