Denizbank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları 2016

0

Denizbank, köklü bir finansal hizmetler kuruluşu olarak günümüzde bankacılık sektöründe önemli adımlarla yoluna devam eden bir bankadır. Aktif büyüklüğünü her geçen gün büyüten bankanın kredi ürünleri tüketicilerin en çok dikkatini çeken ve en çok talep gören hizmetlerindendir.

Doğal olarak görülen bu talep  konut kredisi faiz oranlarına dair soruların da kafaları kurcalamasına sebebiyet veriyor.

Konut kredilerine dair bilgiye erişmek isteyenler için derlenen Denizbank Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları 2016 verileri ile siz de size uygun gelmesi halinde Denizbank’ın kredi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kendi bütçeniz doğrultusunda bir hesaplama yapabilir, ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Denizbank Uygun Konut Kredisi Faiz Oranları

Denizbank’ın sunduğu kredi faiz oranları her ürüne özel bir oran içermektedir. Konut kredisi faiz oranları da kendi içerisinde çeşitli seçeneklerle karşınıza çıkmaktadır.

En uygun konut kredisi seçeneğini Denizbank için merak edenlere Denizbank Mortgage Kredisi önerilmektedir. Denizbank Mortgage kredisi %0,91’den başlayan faiz oranlarını müşterilerine arz etmektedir. Müşterileri için sunduğu bu oranlar elbette seçilen vade ve kredi tutarına göre farklılık gösterebilir.

Genel itibariyle Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları, %0,91 ile %1,19 arasında değişmektedir. Üstelik 25 yıla kadar faydalanabileceğiniz vade seçenekleriyle geri ödeme noktasında da sizlere bir kapı aralanmaktadır. %1,91’lik kredi faiz oranları bankanın konut kredisi için 24 aylık vadeler için uygulanmaktadır. 100 bin TL’lik için sunulan örnek kredilerde 25 ve 36 ay için %0,97, 37-60 ay için %1,01,  61 ay ve 300 ay vade seçeneği içinse %1,19’luk faiz oranları baz alınmaktadır.

Vade süresinin uzun olması sebebiyle uygunluk içerse de kısa vadeli kredilerde daha düşük faiz oranları uygulanmaktadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın