HSBC Mortgage Kampanyası ile Konut Kredisi

Ev sahibi olmak istiyorsanız ve kredi kullanmak için bankalar arasında geziyorsanız, HSBC Mortgage Kampanyası ile Konut Kredisi kullanabilirsiniz.

Bankanın kredisi uygun koşullarla ev almanızı sağlayacak fırsatlar içeriyor. Tamamı bitmiş konu alımlarınız için kullanabileceğiniz kredi, minimum 5 bin TL’lik başvurularla sizleri beklemektedir. Konut kredisi için ekpsertiz değerinin %75’ine kadar da kredi kullanabiliyorsunuz.

Sizlere konut kredileri bağlamında ayrıca maksimum 120 aylık vade süresi imkanı verilmektedir. Kefilsiz bir şekilde kullanabileceğiniz kredi için dilerseniz erken ödeme seçenekleri, dilerseniz ara ödeme seçenekleri ve dilerseniz de otomatik ödeme ile çeşitli seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Ferdi Kaza Sigortası uygulaması da yapılmaktadır.

Bankanın konut kredisi faiz oranlarıysa %0,99 gibi oranlarla sizlere verilmektedir. %0,99’dan başlayan oranlar vadeye göre artış göstermektedir.

30 Eylül 2016’ya kadar geçerli olacak olan faiz oranlarıyla kredinizi %1,06’ya varan oranlarla kullanabilirsiniz. Konut kredisi genel itibariyle %0,99 ve %1,06 arasında değişen oranlar içermektedir. 84 aya kadar %0,99 faiz oranları uygulanırken 85 ve 120 ay seçenekleri için %1,06’lık oranlar uygulanmaktadır.

Konut kredileri için başvurularınızı internet bankacılığı aracılığıyla veya en yakın HSBC şubelerine giderek yapabilirsiniz.

Konut kredisi için örnek hesaplama planları şu şekildedir:

  • 100 bin TL kredi için 60 ay vade, %0,99 faiz oranı ile aylık taksitler 2 bin 219 TL’dir
  • 100 bin TL kredi için 120 ay vade %1,06 faiz oranı ile aylık taksitler bin 477 TL’dir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.