İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Bankaların kredi kampanyaları için verdikleri kredi miktarı değişiklik gösterebiliyor. Zira birçok banka ihtiyaç kredisi için en fazla 10 bin lira kredi verirken İş Bankası ihtiyaç kredisi 50 bin liraya kadar verilebiliyor. Üstelik bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerden herhangi bir şekilde kefil ve teminat istenmiyor.

İş Bankası’nın mevcut ihtiyaç kredisi kampanyası olan bu kredide kredi faiz oranının 1,22 olduğu görülüyor. Kredi faiz oranı hakkında net bir bilgi almak için şubelere uğrayabilirsiniz. Banka gerekli gördüğü takdirde sizlere daha yüksek ya da daha düşük bir kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi verebilir.

İş Bankası ihtiyaç kredisi için belirlenen vade seçenekleri sabittir ve değişmez. Bu bankadan ihtiyaç kredisi almak için internet üzerinden başvuru yapmanız yeterli oluyor. Başvuru formunda krediniz için kaç ay vade istediğiniz de sizlere soruluyor. Bu başvuru formunda vade kısmını 1 ay ile 36 ay arasında yer alan vade seçeneklerinden birini seçerek doldurmalısınız. Kredinizi alırken taksit sayısını tekrar güncelleme şansınız bulunuyor.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası için sizlerden yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti alınacaktır. Bu da 10 bin liralık bir krediye ek olarak 50 TL kredi tahsis ücreti alındığını gösterir. Kredinin sigorta ve vergiler gibi çeşitli masrafları olabilir. En doğru bilgiyi İş Bankası şubelerinden alabilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından 50 bin lira olarak faydalanmak isterseniz bu kredi için en fazla 36 ay vade talep etme hakkınız olacaktır. Krediyi 36 ayda geri ödemek istediğinizde ise bir ayda İş Bankası’na 1796 lira ödeme yapmanız gerekecektir. Böylece toplamda 64 bin 684 lira ödeme yaparak borcunuzun tamamından kurtulabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın