Ana SayfaKredilerZiraat Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi
Z

-

Ziraat Bankası Tüketici Biz İhtiyaç Kredisi

En büyük devlet bankası olan Ziraat Bankası adına yaraşır bir şekilde farklı kredi kampanyalarıyla müşterilerine hizmet ediyor. Ziraat Bankası’na ait kredi kampanyalarını incelediğimizde neredeyse tüm kredi paketlerinin iki farklı şekilde sunulduğunu görüyoruz. Bunlardan ilki masrafsız yüksek faizli, ikincisi ise masraflı düşük faizli kredidir. Eğer daha düşük kredi faiz oranlarıyla kredi almak isterseniz masraflı kredi paketlerini seçmeniz daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Ziraat Bankası’na ait olan güncel ihtiyaç kredisi kampanyasında dikkat çeken bir özellik de kredinin esnek vade seçenekleriyle verilmesidir. 1 aydan 48 aya kadar vade talep edilen Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde aldığınız krediyi bankaya 4 yılda geri ödeme şansınız oluyor. Eğer bu kredi size göre avantajlıysa Ziraat Bankası internet sitesine giriş yaparak hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda bu kredi için belirlenen oranın yüzde 1,25 olduğunu görüyoruz. Oldukça düşük bir kredi faiz oranıyla verilen bu ihtiyaç kredisi paketi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise sadece yüzde 18,28’dir.

Eğer bu kredi kampanyasından faydalanmak için başvuruda bulunacaksanız kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası primi de ödemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Hayat sigortası prim bedeli değişiklik gösterirken kredi tahsis ücreti sabit olarak kredinin binde 5’i kadardır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından 10 bin liralık bir kredi alarak 48 ay vade seçeneğiyle krediyi geri ödemek istediğiniz zaman bankaya ayda 293 lira taksit ödersiniz. Bu şekilde toplamda 14 bin 150 liralık ödeme yaptığınızda kredi borcunuzu kapatmış olacaksınız. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol