Ana SayfaKredilerZiraat Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası Tüketici Biz İhtiyaç Kredisi

En büyük devlet bankası olan Ziraat Bankası adına yaraşır bir şekilde farklı kredi kampanyalarıyla müşterilerine hizmet ediyor. Ziraat Bankası’na ait kredi kampanyalarını incelediğimizde neredeyse tüm kredi paketlerinin iki farklı şekilde sunulduğunu görüyoruz. Bunlardan ilki masrafsız yüksek faizli, ikincisi ise masraflı düşük faizli kredidir. Eğer daha düşük kredi faiz oranlarıyla kredi almak isterseniz masraflı kredi paketlerini seçmeniz daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Ziraat Bankası’na ait olan güncel ihtiyaç kredisi kampanyasında dikkat çeken bir özellik de kredinin esnek vade seçenekleriyle verilmesidir. 1 aydan 48 aya kadar vade talep edilen Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde aldığınız krediyi bankaya 4 yılda geri ödeme şansınız oluyor. Eğer bu kredi size göre avantajlıysa Ziraat Bankası internet sitesine giriş yaparak hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda bu kredi için belirlenen oranın yüzde 1,25 olduğunu görüyoruz. Oldukça düşük bir kredi faiz oranıyla verilen bu ihtiyaç kredisi paketi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise sadece yüzde 18,28’dir.

Eğer bu kredi kampanyasından faydalanmak için başvuruda bulunacaksanız kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası primi de ödemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Hayat sigortası prim bedeli değişiklik gösterirken kredi tahsis ücreti sabit olarak kredinin binde 5’i kadardır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından 10 bin liralık bir kredi alarak 48 ay vade seçeneğiyle krediyi geri ödemek istediğiniz zaman bankaya ayda 293 lira taksit ödersiniz. Bu şekilde toplamda 14 bin 150 liralık ödeme yaptığınızda kredi borcunuzu kapatmış olacaksınız. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.