Ziraat Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Ziraat Bankası Tüketici Biz İhtiyaç Kredisi

En büyük devlet bankası olan Ziraat Bankası adına yaraşır bir şekilde farklı kredi kampanyalarıyla müşterilerine hizmet ediyor. Ziraat Bankası’na ait kredi kampanyalarını incelediğimizde neredeyse tüm kredi paketlerinin iki farklı şekilde sunulduğunu görüyoruz. Bunlardan ilki masrafsız yüksek faizli, ikincisi ise masraflı düşük faizli kredidir. Eğer daha düşük kredi faiz oranlarıyla kredi almak isterseniz masraflı kredi paketlerini seçmeniz daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Ziraat Bankası’na ait olan güncel ihtiyaç kredisi kampanyasında dikkat çeken bir özellik de kredinin esnek vade seçenekleriyle verilmesidir. 1 aydan 48 aya kadar vade talep edilen Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde aldığınız krediyi bankaya 4 yılda geri ödeme şansınız oluyor. Eğer bu kredi size göre avantajlıysa Ziraat Bankası internet sitesine giriş yaparak hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda bu kredi için belirlenen oranın yüzde 1,25 olduğunu görüyoruz. Oldukça düşük bir kredi faiz oranıyla verilen bu ihtiyaç kredisi paketi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise sadece yüzde 18,28’dir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ağustos Ev Kredisi Faiz Oranları

Eğer bu kredi kampanyasından faydalanmak için başvuruda bulunacaksanız kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası primi de ödemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Hayat sigortası prim bedeli değişiklik gösterirken kredi tahsis ücreti sabit olarak kredinin binde 5’i kadardır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından 10 bin liralık bir kredi alarak 48 ay vade seçeneğiyle krediyi geri ödemek istediğiniz zaman bankaya ayda 293 lira taksit ödersiniz. Bu şekilde toplamda 14 bin 150 liralık ödeme yaptığınızda kredi borcunuzu kapatmış olacaksınız. 

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...