Ana SayfaKredilerZiraat Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Ziraat Bankası Tüketici Biz İhtiyaç Kredisi

  En büyük devlet bankası olan Ziraat Bankası adına yaraşır bir şekilde farklı kredi kampanyalarıyla müşterilerine hizmet ediyor. Ziraat Bankası’na ait kredi kampanyalarını incelediğimizde neredeyse tüm kredi paketlerinin iki farklı şekilde sunulduğunu görüyoruz. Bunlardan ilki masrafsız yüksek faizli, ikincisi ise masraflı düşük faizli kredidir. Eğer daha düşük kredi faiz oranlarıyla kredi almak isterseniz masraflı kredi paketlerini seçmeniz daha mantıklı bir hareket olacaktır.

  Ziraat Bankası’na ait olan güncel ihtiyaç kredisi kampanyasında dikkat çeken bir özellik de kredinin esnek vade seçenekleriyle verilmesidir. 1 aydan 48 aya kadar vade talep edilen Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde aldığınız krediyi bankaya 4 yılda geri ödeme şansınız oluyor. Eğer bu kredi size göre avantajlıysa Ziraat Bankası internet sitesine giriş yaparak hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

  Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranlarına baktığımızda bu kredi için belirlenen oranın yüzde 1,25 olduğunu görüyoruz. Oldukça düşük bir kredi faiz oranıyla verilen bu ihtiyaç kredisi paketi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise sadece yüzde 18,28’dir.

  Eğer bu kredi kampanyasından faydalanmak için başvuruda bulunacaksanız kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası primi de ödemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Hayat sigortası prim bedeli değişiklik gösterirken kredi tahsis ücreti sabit olarak kredinin binde 5’i kadardır.

  Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasından 10 bin liralık bir kredi alarak 48 ay vade seçeneğiyle krediyi geri ödemek istediğiniz zaman bankaya ayda 293 lira taksit ödersiniz. Bu şekilde toplamda 14 bin 150 liralık ödeme yaptığınızda kredi borcunuzu kapatmış olacaksınız. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...