Ana SayfaEkonomiİLBANK Yönetim Kurulu Başkanı Seçildi

İLBANK Yönetim Kurulu Başkanı Seçildi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  İlker Bankası (İLBANK)  yönetim kurulu başkanı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş seçildi. Bakanlıktan alınan açıklamaya göre İlker Bankası’nın yönetim kurulu başkanı geçtiğimiz hafta istifa edince yerine gelecek kişi arayışları başladı ve seçilen kişi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş oldu. İlker Bankası’nın bir önceki yönetim kurulu başkanı ise Feramuz Üstün’dü.  Feramuz Üstün İlker Bankası yönetim kurulu başkanlığından geçtiğimiz hafta ayrılmıştı.

  Yapılan seçimlerle İlker Bankası’nın Yönetim Kurulu Başkan Vekili olan isim ise Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Refik Tuzcuoğlu oldu. Bakanlık Birinci Hukuk Müşaviri olan Veli Böke de İlker Bankası (İLBANK) yönetim kurulu üyelerinden birisi oldu.

  Bakan Özhaseki’den Ziyaret

  İlker Bankası’nın (İLBANK) yeni yönetim kadrosu görevine başladı. Bakanlığın yaptığı açıklama göre İlker Bankasını ilk ziyaret eden isimlerden birisi Bakan Özhaseki oldu. Yeni yönetim kurulunu tebrik eden ilk isim olan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki bankaya ziyarette bulundu. Bakan Özhaseki, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş ile görüştü. Veli Böke ve Refik Tuzcuoğlu ile de görüşme yapan Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki banka hakkında bilgiler aldı. 

  Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki yeni yönetim kurulu başkanı seçilen Mücahit Demirtaş için yeni görevinin hayırlı olmasını dilerken görevinin hem İlker Bankası’na hem de ülkeye katkı sağlamasını dilediğini belirtti. 

  İlker Bankası yeni yönetim kurulu başkanı olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Mücahit Demirtaş’da açıklamalarda bulundu. Mücahit Demirtaş yeni aldığı bu görevle ilgili olarak her zaman faydalı işler yapmak istediğini ve bu tarz işlere öncelik vereceğini dile getirdi. Ziyaret sonrası İLKBANK yönetim kurulu toplantısı yapıldı.

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...