Ana SayfaKredilerTürkiye Finans Katılım Bankasından Uygun Oranlarla Konut Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankasından Uygun Oranlarla Konut Finansmanı

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Türkiye Finans’tan Avantajlı Konut Finansmanı

  Ev sahibi olmak, kiradan kurtulmak ve uygun oranlarla finansman almak isterseniz Türkiye Finans Katılım Bankası’na ait bir finansman paketi olan konut finansmanını inceleyebilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası verdiği konut finansmanı için yüzde 1,09 oranında kâr payı talep ediyor. Bu da finansman için oldukça uygun bir oran diyebiliriz.
  Yüzde 1,09 kâr payı oranıyla verilen bu finansmandan faydalanmak isteyen kişilerin başvurularını direkt olarak Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerinden yapmaları gerekiyor. Zira bu başvurular esnasında çeşitli belgeler talep ediliyor. Bu belgeler: alınmak istenen evin tapusu, işyeri onaylı gelir belgesi, kimlik belgesi, adres belirten bir faturadır.

  Türkiye Finans Katılım Bankasına ait olan konut finansmanı kampanyasından faydalanmanız durumunda bu finansman için 120 aya kadar vade talep edebileceksiniz. Finansman için belirlenen bir erteleme özelliği yoktur, bu nedenle finansmanı aldıktan sonra diğer ay hemen ödeme yapmaya başlamanız gerekiyor.

  Almak istediğiniz finansman için 3. kişilere ödenen tüm ücretler sizlerden tahsil edilir. Bu ücretler 505 lira ile ekspertiz ücreti, 150 lira ipotek tesis bedeli ve 100 bin liralık bir kredi için 500 lira olan finansman tahsis ücretidir.
  120 ay vadeli olarak 100 bin TL konut finansmanı almanız durumunda bu finansman için her ay 1497 lira ödeme yapmanız gerekiyor. Bu şekilde 120 ay boyunca ödeme yapmanız durumunda bankaya toplamda 179 bin 739 lira ödeme yapmış olacaksınız. Bu miktarın tamamını ödediğinizde finansmanınızın tüm borcunu bitirmiş olursunuz. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,247TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Kuveyt Türk Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

  Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

  Yurt İçi Piyasaları TCMB Faiz Kararına Odaklandı!

  Küresel piyasalarda, ABD Merkez Bankası toplantısından sonra süregelen belirsizlikler sebebiyle negatif bir seyir izlenirken,...

  Emeklilere Müjde: En Düşük Emekli Maaşları 7.500 TL Oldu!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün akşam davet edildiği canlı yayın programında önemli açıklamalarda bulundu....

  Banka Mülakatında Başarılı Olmanın Sırrı Soruları Bilmekten Geçer!

  Bankaların düzenlediği sınavlar, mezun olunan bölümler gibi birçok şartı başarılı bir şekilde arkada bırakan bankacı adayları, genellikle mülakat aşamasında bir takım sorunlar yaşamaktadır. Bu yüzden banka mülakatında sorulan sorulara genel bir yaklaşım ile bilgilendirme yapmak istedik.

  Bankalar EYT’liler için Yarışıyor: EYT Destek Kredisi Hazırlandı!

  Neredeyse 2,5 milyon insanın EYT’den faydalanarak emekli olması, bankalardaki rekabet ortamını artırdı. Bir yandan...

  4 Banka Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

  2023 yılı güncel banka iş ilanları arasında yer alan duyurulara göre 4 banka Müfettiş...