Ana SayfaKredilerTürkiye Finans Katılım Bankasından Uygun Oranlarla Konut Finansmanı

Türkiye Finans Katılım Bankasından Uygun Oranlarla Konut Finansmanı
T

-

Türkiye Finans’tan Avantajlı Konut Finansmanı

Ev sahibi olmak, kiradan kurtulmak ve uygun oranlarla finansman almak isterseniz Türkiye Finans Katılım Bankası’na ait bir finansman paketi olan konut finansmanını inceleyebilirsiniz. Türkiye Finans Katılım Bankası verdiği konut finansmanı için yüzde 1,09 oranında kâr payı talep ediyor. Bu da finansman için oldukça uygun bir oran diyebiliriz.
Yüzde 1,09 kâr payı oranıyla verilen bu finansmandan faydalanmak isteyen kişilerin başvurularını direkt olarak Türkiye Finans Katılım Bankası şubelerinden yapmaları gerekiyor. Zira bu başvurular esnasında çeşitli belgeler talep ediliyor. Bu belgeler: alınmak istenen evin tapusu, işyeri onaylı gelir belgesi, kimlik belgesi, adres belirten bir faturadır.

Türkiye Finans Katılım Bankasına ait olan konut finansmanı kampanyasından faydalanmanız durumunda bu finansman için 120 aya kadar vade talep edebileceksiniz. Finansman için belirlenen bir erteleme özelliği yoktur, bu nedenle finansmanı aldıktan sonra diğer ay hemen ödeme yapmaya başlamanız gerekiyor.

Almak istediğiniz finansman için 3. kişilere ödenen tüm ücretler sizlerden tahsil edilir. Bu ücretler 505 lira ile ekspertiz ücreti, 150 lira ipotek tesis bedeli ve 100 bin liralık bir kredi için 500 lira olan finansman tahsis ücretidir.
120 ay vadeli olarak 100 bin TL konut finansmanı almanız durumunda bu finansman için her ay 1497 lira ödeme yapmanız gerekiyor. Bu şekilde 120 ay boyunca ödeme yapmanız durumunda bankaya toplamda 179 bin 739 lira ödeme yapmış olacaksınız. Bu miktarın tamamını ödediğinizde finansmanınızın tüm borcunu bitirmiş olursunuz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,362TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol