Fibabanka Düşük Faiz Oranlarıyla Tatil Kredisi Veriyor

Günlük hayatın yorgunluğunu üzerinizden atmak, kısa bir tatile çıkmak isterseniz Fibabanka sayesinde tatil kredisi çekebilirsiniz. Fibabanka tatil kredisi tüketicilere düşük bir kredi faiz oranıyla ve esnek vade seçenekleriyle veriliyor. Dilerseniz bu krediye Fibabanka internet sitesi üzerinden hemen başvurabilirsiniz.

Fibabanka tatil kredisi için belirlenen minimum kredi miktarı 3 bin liradır. Dolayısıyla bu krediden faydalanmak isteyen kişiler bankaya en az 3 bin liralık kredi başvurusunda bulunmalılardır. Kredi için belirlenen maksimum miktar ise 20 bin liradır. Dolayısıyla kredi almak isteyen kişiler 3 bin lira ile 20 bin lira arasında kredi başvurusunda bulunabiliyorlar.

Fibabanka tarafından tüketicilere sunulan tatil kredisinin kredi faiz oranları kredinin vade seçeneği ve miktarına göre değişebiliyor. Öyle ki 12 ay vadeli olarak çektiğiniz tüm kredi paketleri için kredi faiz oranı 1,19 iken 24 ay vadeli olarak çektiğiniz tatil kredisi için belirlenen kredi faiz oranı yüzde 1,29 oluyor. Dolayısıyla Fibabanka tatil kredisini daha düşük bir kredi faiz oranıyla çekmek isteyen kişilerin kısa vadeli kredileri tercih etmeleri gerekiyor.

Bu kredi paketi sadece yurtiçinde tatil yapmak isteyen tüketiciler için geçerlidir. Eğer yurtdışı tatilleri için kredi çekmek isterseniz Fibabanka ihtiyaç kredisi paketlerini inceleyebilirsiniz.

Fibabanka tatil kredisi paketi sayesinde 3 bin liralık bir kredi alıp 12 ay vade seçeneğinden faydalanırsanız bankaya ödemeniz gereken taksit miktarı 273 lira olur. Bu kredi için 15 lira da kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Ortalama olarak 45 lira hayat sigortası primi ödemenizi gerektiren bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 19,73 olarak belirlenmiştir. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın