Bankalar kredi başvurusu yapan müşterilerinden bir çok belge ve yeterlilik göstergesi istemektedir. Bu belgeleri sağlamakta zorluk çeken vatandaşlar gerekli finansmana ulaşmakta zorluk çekmektedirler.

Bu durumu göz önünde bulunduran Anadolu Bank müşterilerini belge kalabalığından ve ritüellerden kurtaracak bir kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu.

Bütün Masrafları da Kredi Dahilinde Taksitlendirme Olanağı

Anadolu Bank tarafından düzenlenen konut kredisi kampanyası kapsamında kredi kullanmak isteyen müşteriler 12 aydan 120 aya varan vade seçeneklerine sahip.

3 ile 24 ay arasında konut kredisi kullanmak isteyen müşteriler; Anadolu Bank’ın sunduğu en avantajlı oran olan aylık yüzde 0,96 düzeyinden faydalanarak finansman imkanına kavuşabilmekteler.

Kullandıkları konut kredisini bankaya 25 aydan 120 aya varan vade yelpazesinde geri ödemek isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 0,99 oranında faiz uygulanacaktır.

Konut kredisi kampanyasının en dikkat çeken özelliklerinden biri de kredi kapsamında oluşan masrafların hiçbiri müşteriden peşin olarak tahsil edilmemektedir.

Kullanılan kredi tutarı üzerinden alınan binde beşlik kredi tahsis ücreti, müşteriye kredi vadesi boyunca yapılacak hayat sigortası, konut ekspertiz ücreti, alınacak konuta yapılacak konut sigortası ve yine konut için yaptırılacak DASK ( Deprem ve Doğal Afet Sigortası) poliçe ücretlerinin toplamı müşterinin kullandığı kredi miktarına eklenerek taksitlendirilebilmektedir. Bu sayede müşteri çektiği krediyi eksiksiz olarak kullanabilme imkanına kavuşmaktadır.

Ayrıca konut kredisi kullanmak isteyen müşteri, alacağı evin ekspertiz değerinin yüzde 50’sine kadar kullandığı kredilerde kefil bulmak zorunda değildir. Zira Anadolu Bank bu orana kadar müşterilerinden kefil talep etmemektedir.

Bu koşullarda konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşların Anadolu Bank şubelerine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın