Denizbank Taşıt Kredisiyle Hayalinizdeki Araba Size Denizbank Şubesi Kadar Yakın

0

Denizbank Taşıt Kredisi Kampanyasıyla Arabası Olmayan Kalmasın

Türk denizcilik sektörüne finansman sağlamak amacıyla kurulan Denizbank’tan araba almak isteyenler için taşıt kredisi kampanyası başlattı. Halk otobüslerinden ve taksilerden sıkıldıysanız Denizbank’ın uygun vadeli ve düşük faizli taşıt kredisinden yararlanarak sizde araba sahibi olabilirsiniz. Araba sahibi yapan Denizbank araç kredisi kampanyasından en yakın Denizbank şubesine giderek yararlanabilirsiniz.

Denizbank araç kredisi kampanyasıyla müşterilerine 48 aya varan uyun vade seçenekleriyle araba alma imkânı sunuyor. Sizde Denizbank’a gelerek 1,22 faiz oranından Denizbank araç kredisinden yararlanabilirsiniz. Denizbank araç kredisiyle araç sahibi olmak isteyen müşterilerine sıfır araçlar için aracın nihai fatura bedeli 50000 TL ve 50000 TL’nin altında ise %70 kredilendirme imkanı sunuyor. Eğer nihai fatura bedeli 50000 TL’nin üstünde ise %50 kredilendirme imkanı sunuyor. Alacağınız araç ikinci el ise  Denizbank aynı değerlendirmeyi kasko değeri üzerinden yapıyor.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank İş İlanları: Eylül 2022 (Deneyimli-Deneyimsiz)

Denizbank taşıt kredisi kampanyasıyla müşterilerine sabit faiz garantisi verirken aynı zamanda da kredi başvurunuza 1 işgünü içerisinde cevap veriyor. Bunula beraber Denizbank taşıt kredisi kampanyasında geri ödeme günlerini kredi kullanımından sonraki 45 güne kadar müşterilerinin tercihine bırakıyor.

Denizbank’tan 48 ay vadeli 25000 TL miktarında araç kredisi kullanarak araç alırsanız kredinizin yıllık ortalama toplam maliyeti 19,41% olacaktır. Yıllık ortalama toplam maliyet oranına vergiler, kredi tahsis ücreti ve tüm masraflar dahildir. Denizbank kredi kullanan müşterilerin araç kaskosunu ya da hayat sigortasını Denizbank’tan yapması durumda faiz oranında 0,02 puan indirim yapmaktadır.

Denizbank taşıt kredisi kampanyasına en yakın Denizbank şubesinden başvurabilirsiniz. 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın