Ana SayfaKredilerQNB Finansbank’tan Çiftçilere Özel Tarımsal Ekipman Kredisi!

QNB Finansbank’tan Çiftçilere Özel Tarımsal Ekipman Kredisi!
Q

-

Çiftçiye Destek QNB Finansbank’tan

Her müşterisine kaliteli hizmet vermek için çalışan QNB Finansbank çiftçileri de unutmadı. QNB Finansbank kredi kampanyalarından olan Tarımsal Ekipman Kredisi sayesinde çiftçilerin ihtiyaç duyduğu finansman desteği sağlanmış olunuyor. Bu kredi sayesinde römork, traktör ve buna benzer ekipmanlara ihtiyacı olan çiftçiler finansal destek alabiliyor. QNB Finansbank tarafından çiftçilere özel olarak sunulan bu kredi kampanyasının birtakım şartları bulunuyor.

Tarımsal Ekipman Kredisi Ne İçin Alınabilir?

Tarımsal Ekipman Kredisi adından da anlaşılacağı gibi çiftçilere ekipman satın almaları için veriliyor. Ancak satın alınacak ekipmanlar için de bir takım kurallar bulunuyor. Bunlar şu şekildedir:

Bu kredi sıfır araçlar için yüzde 25 peşinatla verilir.

2. araç almak isteyen çiftçilerin yüzde 40 peşinatlarının olması gerekiyor.

Kredi kampanyası sıfır araçlar için 72 ay vadelidir.

İkinci el araç almak üzere kredi alan çiftçiler en fazla 48 ay vade talep edebilirler.

Kredi için esnek ödeme seçenekleri çiftçilere sunuluyor, iki taksit arası aralık 1-3-6–12 ay olabilir.

Bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen çiftçilerin gerekli başvuruyu Finansbank şubelerinden yapmaları gerekiyor. Zira kredi başvurusu internetten ya da telefondan alınamıyor. Aynı zamanda kredi başvurusu yapmak isteyen çiftçilerin bazı belgeleri de kredi başvurusu esnasında Finansbank yetkililerine sunmaları gerekiyor. Bu belgeler şunlardır:

Çiftçilik belgesi, nüfus cüzdanı, ÇKS Belgesi, alınacak olan ekipmana ait belgeler.

Finansbank gerekli görmesi durumunda çiftçilerden ek belgeler de talep edebilir. Çiftçilere destek niteliğinde verilen bu kredi paketinin kredi faiz oranları değişiklik gösterebiliyor. Alınacak ekipmana, vadeye ve müşteri kredi notuna göre kredi faiz oranı değişiklik gösterdiği için bu oran hakkında net bir ifade belirtilmiyor. Çiftçiler başvurularını yaptıktan sonra hangi kredi faiz oranıyla kredi alabileceklerini öğrenebilirler. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol