Ana SayfaEtiketlerçiftçi kredisi

çiftçi kredisi

Çiftçi Kredisi Veren Bankalar

Tarımsal üretimde bulunan çiftçiler tohum, gübre, fidan, mazot alımları için finansmana ihtiyaç duyabiliyor. Çoğu bankanın çiftçilerin tohum, gübre, fidan ve mazot finansmanına özel kredilendirme türü bulunuyor. Peki, hangi bankalar çiftçi kredisi veriyor?

Denizbank’tan Genç Çiftçilere Genç Çiftçi Kredisi

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Genç Çiftçi Hibe Destek Programı kapsamında hibe almaya hak kazanan çiftçiler ihtiyaçları için Denizbank’ın Genç Çiftçi Kredi kampanyasından faydalanabiliyor.

Denizbank “Benim Bahçem, Benim Tarlam Kredisi”

Denizbank ihtiyaç, konut, taşıt kredileri ile müşterilerine likidite desteği sağlamanın yanında, tarımsal kredilerle de müşterilerin yüzünü güldürüyor. Avantajlı faiz oranları, uzun vade ve ödeme seçenekleri ile banka müşterilerine kolaylık sağlamaya devam ediyor.

Denizbank’tan Hibeye Hak Kazanan Çiftçiye Destek Kredisi!

Denizbank genç çiftçilere 18 ay ödemesiz dönem ile finansman imkanı sağlıyor. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın hayata geçirdiği Genç Çiftçi Hibe Destek Programı ile birçok genç hibe almaya hak kazanmıştır. Denizbank da hibe almaya hak kazanan genç çiftçilere uygun faiz ve vade avantajları ile kredi imkanı sunuyor.

QNB Finansbank’tan Çiftçilere Özel Tarımsal Ekipman Kredisi!

Üretime destek veren QNB Finansbank çiftçi ve esnaflar için özel kredi paketleri oluşturdu. Bu kredi kampanyalarından faydalanmak isteyen çiftçiler gerekli belgelerle birlikte Finansbank şubelerinden kredi başvurusu yapabiliyorlar. Yatırım kredilerinden biri olan Tarımsal Ekipman Kredisi sayesinde çiftçiler ihtiyaç duydukları ekipmanları daha kolay alabiliyorlar.

Vakıfbank Bitkisel Üretim işletme Kredisi

Vakıfbank çiftçiler için “bitkisel üretim işletme kredisi” sağlamaktadır. Kredi kapsamında finansman imkanına kavuşacak çiftçiler geri ödemelerini hasat zamanlarına göre düzenleyebilecektir.

Çiftçiye Bir Destek de Garanti Bankası’ndan

Hükümetin yeni paketlerle çiftçilere yönelik hibe ve borç erteleme kararları açıkladığı şu sıralar tarıma bir destek de Garanti Bankası’ndan geldi. Garanti Bankası “Tarıma Destek Garanti’den” kampanyası ile çiftçilerin likidite sorununa çözüm bulmayı amaçlamaktadır.

Çiftçiler İçin Şekerbank Eko Kredi Kampanyası

Şekerbank tarımsal krediler kapsamında hazırladığı Eko Kredi ile çiftçilere modern tarıma geçiş imkanı sağlıyor. Finansman desteği alan çiftçiler makineli tarım imkanına kavuşarak kazançlarını artırma fırsatı yakalamaktalar.

KOBİ’lere Hediyeli Kredi Garanti’den; Son Gün Yarın!

Ticaretin ana unsurlarından olan küçük ve orta büyüklükteki işletmeciler için (KOBİ) Garanti Bankası tarafından kredi kampanyası düzenlendi. Kampanya likidite sorunu yaşayan KOBİ’ler için fırsat niteliğinde.

Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi Şekerbank’ta

Son yıllarda devlet ve hükümet politikası olarak geliştirilen “kırsal kalkınmayı destekleme” projelerine bankalar da kayıtsız kalmadı. Şekerbank geliştirdiği “Kırsal Kalkınmaya Destek Kredisi ” ile üreticilerin yanında olmaya karar verdi.

Çiftçinin Kredisi Denizbank’ta Hazır

Devletin çiftçilere yönelik hibe ve borç öteleme kararları aldığı bu dönemde tarıma bir destek de DenizBank’tan geldi. DenizBank duyurduğu “Genç Çiftçi Kredisi” kampanyası ile çiftçilerin yüzünü güldürmeyi hedeflemektedir

Denizbank Çiftçi Kredisi Faiz Oranları 2016

7 yıla varan vade seçenekleri ile faydalanabileceğiniz faiz oranları üstelik 18 aya varan ödemesiz dönem de sunmaktadır. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Genç Çiftçi Hibe Destek programı kapsamında hibe almaya hak kazanan çiftçiler özel fırsatlarla karşılaşmaya devam etmektedir.