Ana SayfaKredilerBurgan Bank Kasım Ayı Kredi Faiz Oranları!

Burgan Bank Kasım Ayı Kredi Faiz Oranları!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Burgan Bank bütün kredileri için Kasım ayı boyunca uygulayacağı faiz oranlarını belirledi. Burgan Bank tarafından açıklanan kredi faiz oranları Kasım ayı sonuna kadar geçerliliğini sürdürecek.

Burgan Bank’tan kredi kullanmak isteyen müşteriler için ihtiyaç kredileri ve tüketici kredileri vade ve faiz oranları farklılık arz etmektedir. Müşteriler kullanmak istedikleri kredi üzerinden vade ve faiz oranlarını belirleme imkanına sahiptir.

Bütün Kredilerde Vade ve Faizler

Burgan Bank’tan tüketici ve ihtiyaç kredileri kapsamında likidite kullanmak isteyen müşteriler 12-48 ay vade aralığında finansman kullanabilecekler. Bu kapsamda uygulanacak olan faiz oranı kredi vadesine göre değişmektedir. İhtiyaç kredilerinde maksimum faiz oranı aylık yüzde 1,50 düzeyindedir.

Bankaya arsa ipoteği vererek taksitli tüketici kredisi kullanmak isteyen müşteriler; Burgan Bank’a olan borçlarını 72 ay vadeye kadar ödeyebilmekteler. Bu kredi için uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,25 seviyesindedir. Burgan Bank’tan araç rehin karşılığı taksitli taşıt kredisi kullanımında da vade seçeneği ve faiz oranı aynıdır. Müşteriye 72 aya kadar vadede aylık yüzde 1,25 oranında faiz uygulanmaktadır. Burgan Bank’tan “kredi kartı borç kapama kredisi” alarak kredi kartı borçlarından kurtulmak isteyen müşteriler; bankadan 6 ile 24 ay yelpazesinde likidite edinebilecektir. Kredi kartı borç kapama kredisinde Burgan Bank tarafından öngörülen faiz oranı aylık yüzde 1,40’dır.

Burgan Bank’tan finansman kullanarak kendi işinin patronu olmak isteyenler kendi işyerim kredisi desteği alarak işyeri sahibi olabilirler. Bu krediden faydalanmak isteyen müşteriler için vade seçenekleri 12 aydan 120 aya geniş bir zaman diliminde değişmektedir. Burgan Bank faiz oranı olarak bu kredi türünde aylık yüzde 1,24 seviyesini belirlemiştir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.