Burgan Bank Kasım Ayı Kredi Faiz Oranları!

0

Burgan Bank bütün kredileri için Kasım ayı boyunca uygulayacağı faiz oranlarını belirledi. Burgan Bank tarafından açıklanan kredi faiz oranları Kasım ayı sonuna kadar geçerliliğini sürdürecek.

Burgan Bank’tan kredi kullanmak isteyen müşteriler için ihtiyaç kredileri ve tüketici kredileri vade ve faiz oranları farklılık arz etmektedir. Müşteriler kullanmak istedikleri kredi üzerinden vade ve faiz oranlarını belirleme imkanına sahiptir.

Bütün Kredilerde Vade ve Faizler

Burgan Bank’tan tüketici ve ihtiyaç kredileri kapsamında likidite kullanmak isteyen müşteriler 12-48 ay vade aralığında finansman kullanabilecekler. Bu kapsamda uygulanacak olan faiz oranı kredi vadesine göre değişmektedir. İhtiyaç kredilerinde maksimum faiz oranı aylık yüzde 1,50 düzeyindedir.

Bankaya arsa ipoteği vererek taksitli tüketici kredisi kullanmak isteyen müşteriler; Burgan Bank’a olan borçlarını 72 ay vadeye kadar ödeyebilmekteler. Bu kredi için uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,25 seviyesindedir. Burgan Bank’tan araç rehin karşılığı taksitli taşıt kredisi kullanımında da vade seçeneği ve faiz oranı aynıdır. Müşteriye 72 aya kadar vadede aylık yüzde 1,25 oranında faiz uygulanmaktadır. Burgan Bank’tan “kredi kartı borç kapama kredisi” alarak kredi kartı borçlarından kurtulmak isteyen müşteriler; bankadan 6 ile 24 ay yelpazesinde likidite edinebilecektir. Kredi kartı borç kapama kredisinde Burgan Bank tarafından öngörülen faiz oranı aylık yüzde 1,40’dır.

Burgan Bank’tan finansman kullanarak kendi işinin patronu olmak isteyenler kendi işyerim kredisi desteği alarak işyeri sahibi olabilirler. Bu krediden faydalanmak isteyen müşteriler için vade seçenekleri 12 aydan 120 aya geniş bir zaman diliminde değişmektedir. Burgan Bank faiz oranı olarak bu kredi türünde aylık yüzde 1,24 seviyesini belirlemiştir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın