Ana SayfaKredilerZiraat Bankası Süt Hayvancılığı Kredisi Veriyor!

Ziraat Bankası Süt Hayvancılığı Kredisi Veriyor!
Z

-

Ziraat Bankası Süt Hayvancılığı Kredileri ile hayvancılık sektöründe üretim yapan müşterilerini ihtiyaçları doğrultusunda finanse ediyor. Banka koyun yetiştiriciliğinde minimum 50 baş; keçi yetiştiriciliğinde ise asgari 25 baş hayvan ile üretim yapan ya da söz konusu kapasite ile yeni bir işletme kuran yahut hali hazırdaki hayvan sayısını bu sayılara yükseltmek isteyen üreticilere “Küçükbaş Süt Hayvancılığı Kredileri” uygulaması ile likidite sağlamaktadır.

Ziraat Bankası bahse konu kredi uygulaması dahilinde üreticilere yatırım ve işletme giderleri için kredi sunmaktadır. Küçükbaş Süt Hayvancılığı Kredisi kapsamında verilen yatırım kredileri arasında; koyun/ keçi sistemine kayıtlı olan 9 ile 24 aylık hayvanların alınması için verilen krediler bulunmaktadır. Hayvanlar için barınak yapımı ve tadilatı için gerekli olan finansman ve üretimde ihtiyaç bulunan süt sağım ünitesinin alımı için gereken likidite de yatırım kredileri kapsamında olup banka tarafından kredi sağlanmaktadır.

Üreticiye Büyük Destek!

Ziraat Bankası süt hayvancılığı yatırım kredileri dahilinde süt soğutma tankı ve yem hazırlama ünitesi alımları için de müşterilerine kredi sağlamaktadır. Balya makinesi, silaj makinesi ve çayır biçme makinesi alımı ve kurulu işletmelerin münferit alet ve ekipman alımı için sağlanan likidite de yatırım kredileri arasında yer almaktadır.

Ziraat Bankası söz konusu kredi uygulaması kapsamında kendi enerjisini, yenilenebilir enerji kaynaklarından kendi üretmek isteyen asgari bin 500 hayvana sahip olan işletmelerin, enerji üretebilmek için gerekli olan alet ve ekipman alımları için de finansman sağlamaktadır. İşletmelerin bu sayılanlardan başka yatırım ihtiyaçları da yatırım kredileri kapsamında finanse edilebilmektedir. Ziraat Bankası küçükbaş süt hayvancılığı kredisi uygulaması dahilinde müşterilerine işletme kredileri de sunmaktadır. Hayvanların beslenmesinde gerekli olan tek yıllık yem bitkisi üretimi için gerekli olan finansman söz konusu kredi kapsamında sağlanmaktadır. Banka üreticilerin farklı işletme giderleri için de likidite sunmaktadır.

Ziraat Bankası’nın “Küçükbaş Süt Hayvancılığı Kredisi” uygulaması dahilinde finansman sağlamak isteyen müşteriler kendilerine özel faiz oranlarını ve vade süresi ve kullanabilecekleri azami kredi tutarını bankanın şubelerini ziyaret ederek öğrenebilirler.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,251BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol