Advert Advert Advert

2016 TEOG Mazeret Sınavı Ne Zaman? TEOG Mazeret Sınav Soruları!

 2016 TEOG Mazeret Sınavı Ne Zaman? TEOG Mazeret Sınav Soruları!
 2016 TEOG Mazeret Sınavı Ne Zaman? TEOG Mazeret Sınav Soruları! -

2016 TEOG 1. Dönem sınavına çeşitli mazeretlerle katılamayan öğrenciler için 17-18 Aralık tarihlerinde mazeret sınavı yapılacak. Sınav için son hazırlıklar tamamlanmaya başladı.

TEOG 1. dönem yapılan sınava çeşitli mazeretlerle katılamayan öğrenciler için 17-18 Aralık tarihlerinde mazeret sınavı yapılacak. Mazeret sınavı için tüm hazırlıklar tamamlanmaya başladı. Sınava giremeyen öğrenciler 2015-2016 TEOG sorularını araştırarak bilgi toplamaya, sınavda nasıl sorularla karşılaşabilecekleri görmek istediler.

TEOG sınavı geçtiğimiz ay tüm yurtta sorunsuz tamamlandı. Sınava giren öğrenciler puan hesaplamaları yaparken, bazı öğrenciler sorularda hatalar olduğunu dile getirdi. Çeşitli nedenlerden dolayı sınava giremeyen öğrenciler ise, arkadaşlarının sınav sonuçlarının yayımlanmasının ardından sıkı bir çalışmanın içine girdiler. 

Sınavda çıkmış olan soruların zorluk derecesini öğrenmek için 2016 TEOG sorularını incelemek isteyen adaylar, tüm bu sorulara ulaşmak için arama motorunu kullandılar. 

Mazeret Sınavı Giriş Belgeleri

TEOG 1. Dönem mazeret sınavına girecek olan adaylar için sınav giriş belgeleri 12 Aralık tarihinde yayımlandı. Normal yapılan sınavdan biraz daha farklı yapıya sahip olan TEOG Mazeret Sınavı belirlenen okullarda 17-18 Aralık 2016 tarihine yapılacak.

Sınavda lise adayı olan öğrencilerin karşısına 20' şer soru yöneltilecek. Bu sınava sadece geçerli olan mazeretlerini okul müdürlüklerine iletmiş olan öğrenciler katılabilecekler.

teog mazeret sınavı 2016 teog mazeret sınav soruları teog mazeret sınavı ne zaman teog 2016 mazeret sınavı teog mazeret sınavı tarihi teog 2016 soruları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!
Halkbank'tan Şehit Yakınları ve Gaziler için Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası!