Ana SayfaKOBİQNB Finansbank KOBİ Para Cepte

QNB Finansbank KOBİ Para Cepte

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

QNB Finansbank KOBİ’lere desteğini sürdürüyor. KOBİ’lerin nakit ihtiyacını hızlı bir şekilde gidermek için QNB Finansbank “KOBİ Para Cepte” kampanyası düzenledi. KOBİ Para Cepte kampanyası dahilinde başvuru süresi hızlandırılmakta ve KOBİ’ler (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) aynı gün içerisinde ihtiyaçları olan finansmanı sağlayabilmektedirler.

KOBİ Para Cepte kredi kampanyası dahilinde müşteriler azami 50 bin Türk Lirası’na kadar likidite sağlayabilmektelerdir. Kredi kampanyası kapsamında müşteri özelinde farklılık gösteren avantajlı faiz oranları uygulanmaktadır. KOBİ Para Cepte ile finansman sağlamak müşterilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

SMS’le Başvuru Fırsatı!

Kampanya uyarınca kredi başvurusu yapmak için 1 SMS (kısa mesaj) yeterlidir. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşteri T.C Kimlik Numarasını 7646’ya SMS ile yollayarak başvuruda bulunabilmektedir. Kredi başvurusunun ön onay sonucu yine SMS ile müşteriye gönderilmektedir. Böylece ön onay için zaman kaybından kurtulan müşteri gerekli belgeleri tamamlayıp bir QNB Finansbank şubesine giderek kredi sağlayabilmektedir.

KOBİ Para Cepte kredi dahilinde nakit sağlayabilmek için işletmenin resmi cirosu azami 2 milyon Türk Lirası olması gerekmektedir. Finansman sağlamak isteyen müşterinin işletmenin ortağı ya da sahibi olması gerekmekte ve kendi T.C kimlik numarası ile başvuru yapması gerekmektedir. KOBİ Para Cepte kredi kampanyası kapsamında başvuru sonucu olumlu ise talep edilen likidite aynı gün müşteri hesabı geçmektedir. Aynı gün krediyi kullanabilmek için müşteri gerekli evrakları eksiksiz olarak QNB Finansbank şubesine götürmeli ve gerekli işlemler tamamlanmalıdır. KOBİ Para Cepte ile müşterinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kredi ihtiyacı aynı gün içerisinde karşılanabilmekte ve kredi geri ödemesi uzun vadelerde müşterinin gelir durumuna göre düzenlenebilmektedir.

KOBİ Para Cepte kredi kampanyası ile QNB Finansbank müşterilerine uygun faiz oranları ile finansman sağlamaktadır. Kredi kapsamında size uygun faiz oranlarını ve vade seçeneklerini öğrenmek, aynı zamanda likidite sağlamak istiyorsanız, SMS ile başvurunuzu yapıp bir QNB Finansbank şunesine uğrayabilirsiniz.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.