QNB Finansbank KOBİ Para Cepte

0

QNB Finansbank KOBİ’lere desteğini sürdürüyor. KOBİ’lerin nakit ihtiyacını hızlı bir şekilde gidermek için QNB Finansbank “KOBİ Para Cepte” kampanyası düzenledi. KOBİ Para Cepte kampanyası dahilinde başvuru süresi hızlandırılmakta ve KOBİ’ler (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) aynı gün içerisinde ihtiyaçları olan finansmanı sağlayabilmektedirler.

KOBİ Para Cepte kredi kampanyası dahilinde müşteriler azami 50 bin Türk Lirası’na kadar likidite sağlayabilmektelerdir. Kredi kampanyası kapsamında müşteri özelinde farklılık gösteren avantajlı faiz oranları uygulanmaktadır. KOBİ Para Cepte ile finansman sağlamak müşterilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

SMS’le Başvuru Fırsatı!

Kampanya uyarınca kredi başvurusu yapmak için 1 SMS (kısa mesaj) yeterlidir. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen müşteri T.C Kimlik Numarasını 7646’ya SMS ile yollayarak başvuruda bulunabilmektedir. Kredi başvurusunun ön onay sonucu yine SMS ile müşteriye gönderilmektedir. Böylece ön onay için zaman kaybından kurtulan müşteri gerekli belgeleri tamamlayıp bir QNB Finansbank şubesine giderek kredi sağlayabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  2022 Ekim Ev Kredisi Faiz Oranları

KOBİ Para Cepte kredi dahilinde nakit sağlayabilmek için işletmenin resmi cirosu azami 2 milyon Türk Lirası olması gerekmektedir. Finansman sağlamak isteyen müşterinin işletmenin ortağı ya da sahibi olması gerekmekte ve kendi T.C kimlik numarası ile başvuru yapması gerekmektedir. KOBİ Para Cepte kredi kampanyası kapsamında başvuru sonucu olumlu ise talep edilen likidite aynı gün müşteri hesabı geçmektedir. Aynı gün krediyi kullanabilmek için müşteri gerekli evrakları eksiksiz olarak QNB Finansbank şubesine götürmeli ve gerekli işlemler tamamlanmalıdır. KOBİ Para Cepte ile müşterinin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kredi ihtiyacı aynı gün içerisinde karşılanabilmekte ve kredi geri ödemesi uzun vadelerde müşterinin gelir durumuna göre düzenlenebilmektedir.

KOBİ Para Cepte kredi kampanyası ile QNB Finansbank müşterilerine uygun faiz oranları ile finansman sağlamaktadır. Kredi kapsamında size uygun faiz oranlarını ve vade seçeneklerini öğrenmek, aynı zamanda likidite sağlamak istiyorsanız, SMS ile başvurunuzu yapıp bir QNB Finansbank şunesine uğrayabilirsiniz.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın