Ana SayfaGündemİş Bankası’ndan Yüzde 0,90 Faiz Oranıyla Konut Kredisi

İş Bankası’ndan Yüzde 0,90 Faiz Oranıyla Konut Kredisi

-

Artık bir ev sahibi olmalıyım diyorsanız ihtiyaç duyduğunuz finansmana İş Bankası’ndan ulaşabilirsiniz. İş Bankası “Konut Kredisi” kampanyası kapsamında aylık yüzde 0,90 faiz oranı uygulamaktadır.

Aylık yüzde 0,90 faiz oranıyla kullanılan kredi geri ödemesi uygun vadelerde yapılabilmektedir. Konut kredisi kampanyası kapsamında banka 120 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Müşterinin gelirine ve talebine göre İş Bankası müşteri özelinde ödeme planları oluşturabilmektedir.

Azami Meblağ Tam 2 Milyon Lira!

Konut kredisi kampanyası dahilinde 2 milyon Türk Lirası’na kadar finansman sağlanabilmektedir. Banka konut kredisi uyarınca kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Banka hayat sigortası yaptırmayı belirtilen faiz oranından yararlanmak isteyen müşterilerine zorunlu tutmuştur. Hayat sigortası poliçe bedeli müşteri özelinde farklılık göstermektedir. Müşterinin yaş ve cinsiyetine ve buna ek olarak kullanılan kredi tutarı, vadesi ve faiz oranına göre değişmektedir.

İş Bankası’nın konut kredisinde avantajlı faiz oranından yararlanmak isteyen müşterilerin, İş Bankası’ndan ilk kez finansman sağlıyor olması gerekmektedir. Banka kredi kampanyası uyarınca ipotek tesis bedeli ve ekspertiz ücreti talep etmektedir. Ekspertiz ücreti satın alınan konutun metrekaresi ve konumuna bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ayrıca kampanya kapsamında konut sigortası ve DASK yaptırmak zaruriyet arz etmektedir.

İş Bankası konut kredisi kampanyası dahilinde 60 ay vadede kredi geri ödemelerini yapma koşulu ile 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri, aylık yüzde 0,90 faiz oranından yararlanabilecektir. Bu durumda müşteri aylık 2 bin 164,28 Türk Lirası civarında taksitlerle kredi geri ödemesini tamamlayacaktır. Vade sonunda toplam ödenen miktar 129 bin 856,80 Türk Lirası kadar olacaktır. Banka 500 Türk Lirası dosya masrafı ve yıllık takribi 135 Türk Lirası civarında hayat sigortası poliçe bedeli tahsil edecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler