FastPay Nedir?

FastPay Nedir?

Her geçen gün bankacılık hizmetleri gelişiyor ve bankalar müşterilerine yeni fırsatlar sunuyor. Peki, hayatımızda yeni sayılan FastPay nedir?FastPay

Bankacılık sektörü oluşan rekabet ortamıyla birlikte gün geçmeksizin müşterilerinin karşısına yeni fikirlerle ve kolaylık sağlayan uygulamalarla çıkıyor. Para transferlerinde ve çeşitli ödemelerde vazgeçilmez hale gelen bankalar hayatımızda önemli bir yer tutuyor. Para transferini kolaylaştıran bir uygulamada Denizbank’ın çalışmalarıyla hayatımıza girdi. Denizbank’ın altyapısını kurduğu FastPay ile para transferi telefonla konuşmak kadar kolay.

FastPay genel olarak cep telefonu ile para transferi yapılmasını sağlıyor. FastPay ile 7 gün 24 saat cep telefonu ile para transferi yapılabiliyor, ATM’den kartsız para çekilebiliyor ve FastPay üye işyerlerinde ödeme işlemi yapılabiliyor.

FastPay ’ı Kullanmaya Nasıl Başlanır?

FastPay uygulamasını App Store, Google Play, Windows Phone Store mağazalarından indirmeniz gerekiyor. Daha sonra üyelik işlemlerinizi yaparak FastPay kullanıcısı olabilirsiniz.

FastPay Hesabına Nasıl Para Yatırılır?

FastPay hesabına para yatırmanın farklı yöntemleri vardır. FastPay hesabına para yatırmak için Denizbank ATM’leri kullanılabilir veya başka bir FastPay kullanıcısı tarafından telefon numarası üzerinden FastPay hesabına para transfer edilebilir. Bununla birlikte Türkiye’de hizmet veren tüm bankalardan FastPay hesabına EFT ile para transferi yapılabilir.

FastPay İle Neler Yapılabilir?

FastPay kullanıcılarına geniş bir işlem hacmi sunuyor. FastPay ile telefon numarası kullanılarak 7 gün 24 saat boyunca ücretsiz bir şekilde kişinin telefonuna para gönderilebilir ve alıcı gönderilen tutarı Denizbank ATM’lerinden kolaylıkla çekebilir. FastPay ile banka kartsız Denizbank ATM’lerinden para çekilebilir. FastPay kullanılarak Denizbank üyesi işyerlerinden yapılan alışverişin ödemesi yapılabilir. Bunlarla birlikte FastPay ile faturasız hatlara TL yüklenebilir ve düzenli para gönderme işlemi yapılabilir.

FastPay Para Transfer Limiti

FastPay ile Denizbank müşterisi olmayanlar tek seferde 490 TL olmak üzere günlük 1.990 TL’ye kadar para transferi gerçekleştirebilir. Denizbank müşterisi olanlar ise tek seferde 1.990 TL olmak üzere günlük en fazla 1.990 TL kadar para transferi yapabilirler. Fastpay fastpay nasıl kullanılır fastpay nedir para transferi fastpay para transferi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Kefilsiz Ev Kredisi Veren Bankalar
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?
Emekliler Konut Kredisi Çekebilir Mi?