Bir Destekte ORKA’dan

ORKA Holding’den 250 kişilik destek geldi.

ORKA HOLDİNG’DEN 250 KİŞİLİK DESTEK GELDİ

Orka Holding Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, başlatılan istihdam seferberliğinde “Bizde varız” diyerek 250 kişilik istihdam yapacaklarını belirtti.

Damat Tween ve D’S Damat markaları ile faaliyet gösteren Orka Holding şu sıralar aralarında, Meksika, İtalya, Fransa, Almanya ve Güney Afrika gibi 80 ülkeden gelen ithalatçı firmaları ağırlamakta. Holding Başkanı Orakçıoğlu; ülkeler arası ticari ilişki detayları, küresel pazarda yaşanan son dakika gelişmeleri ve şirket hedeflerini paylaşmak üzere bir toplantı düzenledi. Düzenlenen toplantıda 180 kişilik bir heyete hitap eden Orka Holding “Bu yıl yurt dışına 50 yeni mağaza açmayı planlıyoruz” diyerek ticari hedeflerini açıkladı.

HEDEFLERİMİZ ÇOK BÜYÜK

Süleyman Orakçıoğlu gelecekle ilgili yatırımlarına da değindiği toplantıda en büyük hedeflerine 2023 yılında ulaşmış olmak istediklerini belirterek şöyle dedi: “2023 yılında yurt içinde 300, yurt dışında 600 mağazamız olacak. Bu hususta elimizden geleni yapıp hem şirket ekonomimize hem de ülke ekonomisine katkı sağlamak en büyük amacımız.”

2017 yılında yüzde 25’lik bir büyüme hedefleri olduğuna değinen Orakçıoğlu, yurt dışı mağaza sayılarını bu yıl sonuna kadar 160’a yurt içi mağaza sayılarını 220’ye çıkaracaklarını belirtti. Yeni açılacak olan şubeleri ile 2017 yılını 380 mağaza ile kapatmayı istediklerini söyledi.

İlgili:  Passolig Kart Başvuru Sorgulama

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİNDE BİZDE VARIZ!

Türkiye’nin ekonomik anlamda ilerlemesinin kendilerini de etkilediğini belirten Orka Holding Başkanı Süleyman Orakçıoğlu; “Hükümetin yeni projesi olan istihdam paketi Türk ekonomisi için ciddi bir adım. Bu sayede hem işçiler hem de işverenler olumlu yönde etkilenecek. Sayın Cumhurbaşkanımız başlattığı bu seferberliğe bizde Orka Holding olarak 250 kişilik istihdamla karşılık veriyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.