Ana SayfaKredilerOdeabank’tan PTT Kredisi

Odeabank’tan PTT Kredisi
O

-

Odeabank PTT Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin genç bankaları ve şube sayısı az olan bankalar geniş ağı ile tüm Türkiye’yi saran PTT ile işbirliği yaparak ihtiyaç sahiplerine krediye kolay ulaşma fırsatı sunuyor. 2012 yılında kurulan ve hızla büyüyen Odeabank’ta PTT işbirliği ile ihtiyaç sahiplerine kredi veriyor. Odebank’ın PTT şubelerinden başvuru yapılabilen PTT Kredisi ile çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler uygun vade ve düşük faiz oranıyla ihtiyaç kredisi alabiliyor.

Odeabank ihtiyaç kredisi kapsamında kullanılabilen PTT Kredisi ile finansman ihtiyacını karşılamak için kredi kullanmak isteyenler 48 ay vade seçeneğiyle kredi kullanabiliyor. Odeabank PTT Kredisi ile PTT aracılığıyla emekli maaşını alanlar özel faiz oranlarında ve kredi miktarından yararlanabiliyor.

Odeabank PTT Kredisi ile PTT’den maaş alan emekliler %1,64 faiz oranıyla 50.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirken kredi kullanmak isteyen diğer kişiler yüzde 1,79 faiz oranıyla 15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Odeabank’tan PTT’den emekli maaşını alan kişiler 48 ay vade ve %1,64 faiz oranıyla 10.000 TL tutarında PTT Kredisi alması halinde kredinin aylık taksit tutarı 324 TL olurken kredinin aylık toplam maliyet oranı % 1,9938 oluyor. Ayrıca kredinin kredi tahsis ücreti, faiz ve vergilerini kapsayan yıllık toplam maliyet oranı %26,7320 oluyor.

Odeabank PTT Kredisine nüfus cüzdanı ile PTT şubelerine müracaat ederek başvuru yapılabiliyor ve ihtiyaç kredisinin taksitleri hiçbir ücret ödemeden PTT şubeleri aracılığıyla ödenebiliyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol