Ana SayfaKredilerHSCB Bank’tan Konut Almak İsteyenlere Kredi

HSCB Bank’tan Konut Almak İsteyenlere Kredi
H

-

HSCB Bank Mortgage Kredisi

Ülkemiz ekonomisinin yapı taşını inşaat sektörü oluşturması nedeniyle konut sektörü günümüzün en avantajlı sektörü olma özelliği taşıyor. Konut sektörünün avantajlarından yararlanmak isteyenler veya hayalindeki eve kavuşmak isteyenler bankaların konut kredilerinden yararlanabiliyor.

Konut alarak yatırım yapmak isteyenlere ve hayalindeki eve kavuşmak isteyenlere konut kredisi veren bankalar arasında HSCB Bank da yer alıyor. HSCB Bank Mortgage kredisi ile hayalindeki eve kavuşmak isteyenlere veya konut alarak yatırım yapmak isteyenlere uygun vade ve düşük faiz oranıyla kredi veriyor.

HSCB Bank konut kredisi ile konut almak için finansmana ihtiyacı olanlar 120 aya varan vade imkanları ile kredi kullanabiliyor. Ayrıca konut kredisi kapsamında erken ödeme, ara ödeme ve otomatik ödeme kolaylığından da yararlanılabiliyor.

HSCB Bank Mortgage kredisi en düşük 5.000 TL tutarında kullanılabilirken en fazla satın alınacak konutun ekspertiz değerinin %80’i kadar konut kredi alınabiliyor. Tamamı bitmiş konut alımlarında kullanılabilen Mortgage kredisi HSCB Bank’tan %1,20 faiz oranıyla alınabiliyor.

HSCB Bank’tan 60 ay vade ve %1,20 faiz oranıyla 50.000 TL tutarında konut kredisi alınması halinde kredinin aylık taksit tutarı 1.173,81 TL olurken kredinin toplam geri ödeme tutarı 70.428,44 TL oluyor. Bununla birlikte konut kredisi kapsamında kredi tahsis ücreti, ipotek tesis ücreti ve ekspertiz ücreti tahsil ediliyor.

HSCB Bank Mortgage kredisi başvurusu HSCB Bank şubelerinden ve internet şubesinden kolaylıkla yapılabiliyor. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,355TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol